14 Şubat’ta sevgilinizin kalbine giden yol Go Mongo’dan geçiyor

Moğol barbeküsü konseptinin Türkiye’deki gözde temsilcilerinden Go Mongo, 14 Şubat’ta sevgililere özel menüsü ile fark yaratacak. Barbeküden tatlıya benzersiz lezzetlerle romantik bir gece vaat eden Go Mongo, çiftlerin gece boyunca çekilmiş polaroid fotoğraflarını da hediye edecek.

14 Şubat’ta sevgilinizin kalbine giden yol Go Mongo’dan geçiyor
14 Şubat’ta sevgilinizin kalbine giden yol Go Mongo’dan geçiyor vadi

Moğol barbeküsü konseptinin Türkiye’deki gözde temsilcilerinden Go Mongo, 14 Şubat’ta sevgililere özel menüsü ile fark yaratacak. Barbeküden tatlıya benzersiz lezzetlerle romantik bir gece vaat eden Go Mongo, çiftlerin gece boyunca çekilmiş polaroid fotoğraflarını da hediye edecek.

 

 

 

Sevgilinizin kalbine giden yol bu 14 Şubat’ta Go Mongo’dan geçiyor. Sevgililer Günü Özel Menüsü ile en sevilen lezzetlerini bir arada sunacak olan Go Mongo, çiftlere tadı damaklardan kolay kolay gitmeyecek romantik bir akşam yemeği vaat ediyor.

 

Kıymalı Çin Mantısı, Moğol Barbeküsü (BBQ), ‘Yapış Yapış Çikolata’ adlı tatlısı ve 2 adet yerli içecekten oluşan özel Sevgililer Günü Menüsü bu özel günde sevenleri bekliyor. Üstelik gecenin sonunda Go Mongo fotoğrafçısının objektifine takılan çiftlerin polaroid fotoğrafları da ücretsiz olarak kendilerine takdim edilecek.

 

Go Mongo Sevgililer Günü Menüsü; kişi başı 99TL.

Suadiye Plaj Yolu Sok. Suadiye Park, Suadiye

Tel: (216) 410 32 23

 

 

Go Mongo hakkında:

“Mongolian Barbeque – Moğol Barbeküsü” konseptinin Türkiye’deki ilk temsilcisi Go Mongo, 2005 yılından bu yana misafirlerini ağırlıyor. Moğol barbeküsüne ek olarak Go Mongo menüsünde, Pan Asya mutfağı olarak adlandırılan Asya bölgesinin önde gelen örnekleri olan Çin, Hint, Singapur, Tayland, Vietnam mutfaklarından alternatifler de sunuluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.