2016 “ALKIŞI HAK EDEN KADIN SPORCU” ÖDÜLÜ SİMİN BIÇAKCIOĞLU’NUN

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda kırılması zor bir rekora imza atarak son 5 yılın Kadın Pilotlar Şampiyonu olan Simin Bıçakcıoğlu’na bir ödül de Uluslararası Radyocular Birliği(IRU)’nden geldi. Her yıl düzenlenen “Alkışı Hak Edenler” ödüllerinde bu yıl Simin Bıçakcıoğlu “Alkışı Hak Eden Kadın Sporcu” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

2016 “ALKIŞI HAK EDEN KADIN SPORCU” ÖDÜLÜ SİMİN BIÇAKCIOĞLU’NUN
2016 “ALKIŞI HAK EDEN KADIN SPORCU” ÖDÜLÜ SİMİN BIÇAKCIOĞLU’NUN vadi

Uluslararası Radyocular Birliği(IRU) tarafından 8’incisi düzenlenen “Alkışı Hak Edenler” ödül töreni 8 Aralık 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleşti. Televizyon, gazete, kültür sanat, şehircilik, siyaset gibi birçok alanda isim ve kuruluşa ödül verilen gecede “Alkışı Hak Eden Kadın Sporcu” ödülü; kırılması zor bir rekora imza atarak son beş yılın Kadın Pilotlar Şampiyonu olan Simin Bıçakcıoğlu’na verildi.

Simin Bıçakcıoğlu kazandığı ödül ile ilgili yaptığı açıklamada;“2017 Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Kadın Pilotlar Şampiyonu olmamın benim için ayrı bir önemi var. Birincilik serimi 5 yıla çıkardım ve Türkiye Ralli Şampiyonası’nda kırılması zor bir rekora imza attım. Uluslararası Radyocular Birliği tarafından düzenlenen bu gecede onure edilmek mutluluk verici. Bu ödüle beni layık gören ve beni gönülden destekleyen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.