42 SHOPS Eğlenceli Sporun Yeni adresi

Dünyada gitgide yaygınlaşan spinning’e özel, Türkiye’nin ilk spinning stüdyosu Urban Riders; hobi, sanat, eğlence, spor ve yeme içme keyfinin buluştuğu dopdolu bir alışveriş merkezi olan 42 Shops’ta açılıyor.

42 SHOPS Eğlenceli Sporun Yeni adresi
42 SHOPS Eğlenceli Sporun Yeni adresi vadi

Türkiye’nin ilk spinning salonu ve topluluğu Urban Riders, 42 Shops’ta açılan özel stüdyosu ile Maslak’ta en yeni trendlerle spor yapma imkanı sunuyor.

 

Özel olarak tasarlanmış sabit bir bisiklet yardımıyla yapılan ve aerobik bir egzersiz olan spinning, hızlı temposu sayesinde vücuttaki yağ oranını en iyi ve eğlenceli şekilde yakıyor. Sağlıklı yaşam bilincinden yola çıkan ve 30 bisikletten oluşan bir kapalı alan (indoor) spinning salonu olarak kurulan Urban Riders, sadece spinning hizmeti sunuyor. Kaliteli bir ortamda spor yapmanın keyfini yaşatan Urban Riders, üst vücut egzersizlerini de bisiklete ekleyerek sadece kalça ve kaslarını değil, tüm vücudu yoğun çalıştırarak kalbin ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlıyor.

 

Halil Kılıç, Galina Tucan ve Ahmet Berkman’ın baş eğitmenliğini yaptığı Urban Riders; 184 metrekarelik özel stüdyosunda spinning’in yanı sıra, kişiye özel personal training hizmeti ile tüm gününü bilgisayar başında geçiren ve stresini atmak isteyenlere 42 Shops’ta eğlenceli bir spor deneyimi yaşatacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.