66. NBA All-Star Formaları Görücüye Çıktı

New Orleans’ta gerçekleştirilecek 66. NBA All-Star maçı için Adidas’ın hazırladığı özel formalar NBA severlerin beğenisine sunuldu. 2017 NBA All-Star formalarını ve kıyafetlerini Şubat ayından itibaren NBA Store’da bulabilirsiniz

66. NBA All-Star Formaları Görücüye Çıktı
66. NBA All-Star Formaları Görücüye Çıktı vadi

19 Şubat’ta New Orleans’ta gerçekleştirilecek 66. NBA All-Star formaları görücüye çıktı. Adidas’ın özel olarak tasarladığı formalarda; Batı Konferansını karbon rengi kırmızı, Doğu Konferansını ise granit-mavi tonları temsil ediyor. Formalar maçın gerçekleşeceği New Orleans’ta sergilenen Fransız esintilerinden ilham alınarak tasarlandı.

 

Batı Konferansı formalarının tasarımında omuz kısmında ve şortun uç kısımlarında granit rengi blok alan kullanılırken, altın rengi vurgular da yapıldı. Doğu Konferansı formalarının tasarımında ise karbon kırmızıya sade beyaz ayrıntılar eşlik ediyor. Formaların arka üst kısımlarında NBA’in logosu ile oyuncuların isimleri yer alıyor.

 

 

Tüm NBA All-Star Koleksiyonu’nda yer alan gri renkli, ısınma ceketlerinin üzerinde başarı amblemleri bulunuyor. Bu amblemler; her oyuncunun oynadığı NBA All-Star maçlarının sayısını belirtmek ve KIA NBA En Değerli Oyuncu ödülü gibi NBA tarihinde önemli ödüllere sahip başarılı isimleri onurlandırmak adına tasarlandı.

 

NBA All-Star formaları, yetişkin ve genç T-shirtleri, yetişkin eşofman üstleri ve şapkaları gibi diğer NBA All-Star kıyafetleri Şubat ayından itibaren NBAStore.com ve New York’taki Fifth Avenue’de bulunan NBA Store’da satışa sunulacak.

 

NBA Hakkında

NBA, üç profesyonel spor ligi NBA Ulusal Basketbol Birliği, WNBA Kadınlar Ulusal Basketbol Birliği ve NBA Gelişim Ligi'ni kapsayan küresel bir spor ve medya kuruluşudur. Lig, dünya genelindeki 13 pazarda, 215 ülke ve bölgede 47 dilde maç ve program yayınlarıyla, 6 kıtada 100 ülkede 125.000'i aşkın mağazasıyla kendine uluslararası çapta yer edimiştir. 2014-15 sezonu başlangıcı itibariyle NBA takımlarının kardolarında yer alan 37 ülkeden 101 yabancı oyuncuyla NBA, lig tarihindeki en fazla yabancı oyuncu rekoruna ulaşmıştır. 2013-14 sezonunda yarısından fazlası Kuzey Amerika dışından olmak üzere 26.9 milyar görüntüleme sayısına ulaşarak rekor kıran NBA.com ve A.B.D.'de 60 milyon evde izlenen NBA TV, NBA Digital'in değerleri arasında yer almaktadır. NBA, 820 milyonu aşkın beğeni ve takipçi ile tüm lig, takım ve oyuncu platformları arasında sosyal medya üzerinde dünya çapında en çok takip edilen 1. spor ligi konumunda. NBA Cares sayesinde ligden, ligde yer alan takımlardan ve oyunculardan 242 milyon doları aşkın miktarda bağış toplanmış, 3 milyon saati aşkın süreyle doğrudan kamu hizmeti verilmiş, çocukların ve ailelerinin yaşayabileceği, eğitim alabileceği ve oynayabileceği 915'i aşkın yer inşa edilmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..