ACUN ILICALI'DAN FUTBOLSEVERLERE KÖTÜ HABER..

Acun Ilıcalı herkesin bildiğinin ters,ini söyledi. Bilindiği gibi yeni televizyon kanalı TV8,5 yayın hayatına hızlı başladı. Özellike maç yayınlarıyla. Ilıcalı herkesin düşündüğünün tersini söyledi. Spor tartışma programaları yaptırmayacağını belirtti

ACUN ILICALI'DAN FUTBOLSEVERLERE KÖTÜ HABER..
ACUN ILICALI'DAN FUTBOLSEVERLERE KÖTÜ HABER.. Serkan
Acun Ilıclı şok etkisi yarattı. Futbolseverlere müjde niteliğinde bir kanal yayın hayatına başlamıştı. Ama bu kanalın sadce spor konsepti içermeyeceğini söyleyerek hayal kırıklığına uğrattı.
Acun Ilıcalı, yeni kanalı TV 8.5'un bir spor kanalı olmadığını belirtikten sonra, kanalında spor tartışma programı olmayacağını açıkladı.  
 
AYNI ZAMANDA EĞLENCE KANALIO
Medyaradar'a konuşan Acun IlıcalıTV8’i Mehmet Nazif Günal'dan satın aldığı dönemde bir değil iki frekans aldığını söyledi. Ilıcalı şöyle devam etti: "O yüzden ikinci frekansımız bir köşede duruyordu. O frekansı da kullanma zamanımızın geldiğini düşünüyoruz çünkü; son 2 yılda Türk televizyonların da lideriz. En çok seyredilen kanal olunca ikinci hayalimizi de gerçekleştirdik. Şimdi bu yeni kanalla yeni bir eğlence kanalı yaratmak istiyoruz."
 
YANLIŞ ALGILANDI... TV8.5 SPOR KANALI DEĞİL...
 
TV 8.5'un sadece spor kanalı olmayacağını belirten Acun Ilıcalı, "Yanlış anlaşılıyor aslında. Onun sebebi de şu; spora yaptığımız yatırım duyuldu. Sadece spor olmayacak. Onun dışında eğlence ağırlıklı olacak. Yurtdışından bazı materyaller alıyoruz. Kendimiz bir şeyler yapacağız güzel bir kanal olacak" ifadelerini kullandı.
 
SPOR PROGRAMLARINI TOPA TUTTU
 
Yeni kanalı TV 8.5'ta da haber olmayacağını ifade eden Acun Ilcalı, kanalında spor tartışma programına sıcak bakmadığını ifade etti. "Tartışma ve spor programına sıcak bakmıyorum hala" diyen Ilıcalı, diğer kanallardaki spor tartışma programlarını topa tuttu.
 
 
acun ılıcalı tv8.5 spor kanalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ