adidas FUTURE HOUSE Etkinlikleri Devam Ediyor

adidas Originals, adidas FUTURE HOUSE’da konserler, sergiler, atölyeler, sohbetler, film gösterimleri ve partiler ile geleceğin keşfedilip, incelenip, deneyimlenebileceği bir kültürel mağaza anlayışı yaratmaya devam ediyor.

adidas FUTURE HOUSE Etkinlikleri Devam Ediyor
adidas FUTURE HOUSE Etkinlikleri Devam Ediyor vadi

 

 

27 Ekim Perşembe
 

adidas Future House'ta Başka Sinema işbirliği ile gerçekleştirilen Future Screening etkinliğinde bu Perşembe saat 20:00’de, ünlü oyuncu Ryan Gosling’in ilk yönetmenlik denemesi LOST RIVER / KAYIP NEHİR filmi gösterilecek.

 

29 Ekim Cumartesi

 

İstanbullu genç müzik kolektiflerinin, her Cumartesi adidas Future House’u devralarak mekanı kendi sesleriyle doldurdukları TAKE OVER serisinde bu Cumartesi 20.00-00.00 saatleri arasında, plak şirketi ve kolektif Petra Digital mekanı ele geçiriyor. Ekipten Ali Gültekin, Sarp Özaydın ve Eren Erdol, house ve techno seçkileriyle kabinde olacaklar.

Petra Digital’in fikir babası Eren Erdol, 8 yaşından beri piyano çalıyor, uzun yıllardır da DJ’lik yapıyor. İstanbul’un önemli kulüpleri yanında Avrupa’da da çeşitli mekanlarda çalma deneyimi bulunan DJ, aynı zamanda prodüktör de. Kendi parçaları gibi DJ setlerinin ana hattını da house müzik belirliyor. Ali Gültekin, İstanbul’un ilk net labellarından Sublime Porte’nin olduğu gibi, canlı yayın erken saat DJ partileri yapan mekan TBS’in de kurucularından biri. Sarp Özaydın ise İstanbul gece hayatı ortamlarının en genç DJ / prodüktörlerinden.

 

TAKE OVER’dan önce ise, alanlarına yeni bir soluk getiren genç, başarılı ve yaratıcı isimlerle atölye çalışmaları ve söyleşiler devam ediyor.
 

Leo Lunatic Grafiti Atölyesi (16:00-18:00): Şehrin duvarlarını imzası haline gelen karakteristik panda figürleriyle kaplayan graffitici Leo Lunatic, The Guardian tarafından dünyanın en iyi grafiti sanatçılarından biri olarak gösterilmişti. Leo Lunatic, Atölyede giyilebilir graffiti üzerine çalışma yapacak, çizimlerinin çanta ve t-shirt gibi malzemelerde nasıl boyanacağını anlatacak.

 

Erdal İnci Söyleşi (18:00-19:00): Yeni medya ve fotoğraf sanatçısı olan Erdal İnci, özellikle çeşitli boyut ve türde ışıklarla yaptığı hipnoz edici GIF’lerle adını duyurmuştu. Şu sıralar kentleşme, mimari ve dönüşüm üzerine çalışmalara yoğunlaşan sanatçıyla, yeni sanatsal araçlar ve yeni formlar üzerine bir söyleşi.

 

31 Ekim Pazartesi

 

 

adidas Future House'ta theysleepwegrind ekibinin yönetmenliğinde dans dersleri sürüyor. Bu haftanın dans stili Jazz Fusion, eğitmeni ise Ece Irmak.

 

adidas FUTURE HOUSE’da, keşfetmek, incelemek ve deneyimlemek isteyenlerin, futurehouse.zeroistanbul.com adresini ziyaret ederek, etkinliklere önceden kayıt olmaları yeterli.

 

Geleceğin, bir mekanı, anılarda bıraktıkları ile yeniden canlandırmak üzerine kurulu.

Keşfetmeye hazır mısın?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ