Ahşap Çatı Pencereleri

Firmamızda bulunan ahşap çatı pencereleri Avrupa'nın en büyük üreticisi olan Danimarka'dan gelmektedir.

Ahşap Çatı Pencereleri
Ahşap Çatı Pencereleri ali

    Ahşap çatı pencerelerimizin montajı ile ilgili videoyu izlemek için http://www.catipenceresi.net/ adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

        Ahşap Çatı Pencerelerimiz

            Firmamızda altı farklı pencere boyutu mevcuttur bu boyutlar metrekare cinsinden; 0.20, 0.44, 0.56, 0.69 ve 0.90'dır. Ahşap pencerelerimizin en alt kısmında bulunan kol ile pivot olarak açma-kapama işlemi yapılabilir. Kasa ve kanatlar masif İskandinav çamından imal edilir. Çift yalıtımlı cam 24 mm'dir ve içi argon gazı ile doldurulmuştur. Paslanmaz alüminyum eteklikler pencerenin dış kısmındadır bu sayede ahşap kısımlar dışarıdaki hava koşulları ile kontak kurmaz ve zarar görmez. Ahşap çatı pencerelerimizin temizliği pivot açma kapama özelliği sayesinde içeriden yapılabilmektedir.

  Günümüz ahşap çatı pencerelerievinizin içine güneş ışığının girip vücudunuzun D vitamini ihtiyacını gidermesinde önemli bir yer tutan ve ciğerlerimiz için gereken temiz havanın evin içinde dolaşımını arttıran bir dekorasyondur. Pencerelerin temiz hava dolaşımını sağlama özelliği, bu pencereler kapalı iken dahi havalandırma kapağı yardımıyla gerçekleşmektedir. Pencere yüksek bir yere monte edildiği için açıp kapama işlemleri, kontrol kumandası ile gerçekleşir.

           Firmamızda bulunan ahşap çatı pencereleri Avrupa'nın en büyük üreticisi olan Danimarka'dan gelmektedir. Size sunduğumuz fiyatların, sektördeki fiyatlar arasında en iyisi olduğunu garanti etmekteyiz. Türkiye distribütörü sizlere 10 yıllık garantiye sahip olma imkanı vermektedir. Türkiye dağıtımını üslenen firma herhangi bir aracı koymadan direkt olarak sizlere satış yapmaktadır. Satış ve servis ekibimiz bu sektörde 10 yıllık tecrübeye sahip kimselerden oluşmaktadır.

          

Ayrıca bu internet sitesinde perde ve gölgelikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceğiniz alt kategorilerimiz mevcuttur.

            Şirketimizde bulunan montaj ustaları Türkiye çapında hizmet vermekte olup, şirketimiz Dorse Yapı bünyesinde freelance olarak hizmet vermektedir. Şirketimiz montaj konusunu titizlikle yapmaktadır çünkü biz doğru montajın aldığınız ürünün kalitesi kadar önemli bir yer tuttuğunu düşünmekte ve size bu hizmeti elimizden gelen en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bu yüzden Balio çatı pencereleri olarak müşterilerimize tam iki yıl montaj garantisi sunmaktayız. Firmamızda bulunan diğer ürünlere göz atmak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..