Ali Koç’tan transfer açıklamas

Ali Koç’tan transfer açıklamas

Ali Koç’tan transfer açıklamas
Ali Koç’tan transfer açıklamas vadi

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe TV’de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bu sezonun planlamasında büyük ölçüde hata yapıldığını, özellikle de transfer politikasında başarısız olunduğunu kabul eden Başkan Ali Koç, gelecek sezonun yapılanmasının sürdüğünü ve kadroya katılacak isimlerin büyük bir kısmının belirlendiğini, birçoğu ile de anlaşıldığını öne sürdü. Konu ile ilişkin olarak, önümüzdeki yıl Fenerbahçe’yi başarıya götürecek, dış etkenlerden minimum düzeyde etkilenecek ve saha içindeki tecrübesini, yeteneğini gösterecek, genç ve tecrübeli yıldızlardan kurulu bir takım hazırlayacaklarını dile getiren Ali Koç’tan transfer açıklaması var.

 

 

 

İnanarak Transfer Yapacağız

 

 

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, kulübe ait olan televizyon kanalı Fenerbahçe TV’de, gündeme dair oldukça samimi açıklamalarda bulundu. Kurduğu cümlelerden bu sezon ve geçen sezon için acı çektiği ve hata yaptıklarını kabul ettiği belli olan Ali Koç, sezon bittiğinde inanarak, doğru transferler yapacaklarını açıkladı. Bu cümle, Comolli’nin transfer politikasının Ali Koç’ta derin izler bıraktığına dair yorumlar yapılmasına sebep oldu. Zira sezon içerisinde, özellikle de devre arasında Comolli’den habersiz transferler yapılması ve bu yönde adımlar atılması, hemen ardından da Fransız Comolli’nin gönderilmesi, olan biteni işaret ediyor.

 

 

 

Sezon Değerlendirmesinde Bulundu

 

 

Bir önceki sezon gibi bu sezonda sportif başarı elde edemeyen Fenerbahçe’de, Başkan Ali Koç’a yöneltilen ve iki sezondur sportif başarının elde edilememesi üzerine sorulan soruya, Başkan Koç, ‘’28. Haftadayız ve açıkçası 20. Haftaya kadar dünyanın pek çok resmi bahis sitesinde verilen oranlara göre, sezonun 1 numaralı favorisiydik. Ne oldu da bu hale geldik bilmiyoruz. Ancak, bize saha içinde ve dışında operasyon yapıldığı bir gerçek. İkinci olarak da kendi hatalarımız var.’’, dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..