All-Star 2017’de yerçekimine meydan okudu

Spor Toto Basketbol Süper Ligi Ana Sponsoru, klima sektörünün öncü markası Mitsubishi Electric, Spor Toto All-Star 2017’de sergilediği trambolin smaç şovla adeta yer çekimine meydan okudu. Sezon başından bu yana “Tam Basketbol Havası” konseptiyle ligin havasını değiştiren Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, bu heyecanı sosyal medyaya da taşıyarak Spor Toto All-Star 2017’nin En Sosyal MVP’si yarışmasını düzenledi. Basketbol severlerin favori oyuncularını oyladığı yarışmada, Spor Toto All-Star 2017’nin En Sosyal MVP’si Bogdan Bogdanovic oldu.

All-Star 2017’de yerçekimine meydan okudu
All-Star 2017’de yerçekimine meydan okudu vadi

İklimlendirme sektörünün inovatif markası Mitsubishi Electric, ürün ve hizmetlerindeki yenilikçi yaklaşımını hayata geçirdiği projelerde de sergiliyor. Spor Toto Basketbol Süper Ligi Ana Sponsoru Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, sezon başından bu yana “Tam Basketbol Havası” konsepti ile sahaların havasını değiştiriyor. Yarattığı atmosferle basketbol izleyicisini ve takımları havaya sokan Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin yıldızlar şöleni All-Star 2017’de nefes kesen bir gösteriye imza attı. Sanat ve spor camiasından önemli isimleri Ülker Sports Arena’da bir araya getiren ve basketbol tutkunlarına tüm gün süren bir şölen sunan Spor Toto All-Star 2017, Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin trambolin smaç şovu ile heyecanlı dakikalara sahne oldu. Tolga Temirlenk freestyle basketbol gösterisinin ardından gerçekleştirilen trambolin smaç şovunda, Mitsubishi Electric Klima Sistemleri ekibi adeta yer çekimine meydan okudu.

 

Salonda yarattığı heyecanı sosyal medyaya da taşıyan Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, Spor Toto All-Star 2017’nin En Sosyal MVP’si (Most Valuable Player: En Değerli Oyuncu ödülü) yarışması ile basketbol severleri favori oyuncularını oylamaya çağırdı. Her oyuncuya bir hashtag verilen ve taraftarların sosyal medya üzerinden favori oyuncularının hashtag’lerini paylaştıkları yarışmada en çok hashtag alan oyuncu belirlendi. All-Star 2017 heyecanını etkinlikten günler önce sosyal medyada başlatan ve son derece çekişmeli geçen yarışmanın sonucu maç sonunda açıklandı. Spor Toto All-Star 2017’nin En Sosyal MVP’si seçilen Bogdan Bogdanovic’e ödülünü, Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri Genel Müdürü Yenal Altaç takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.