Antalyaspor Yüzme Takımı sporcuları, antrenörleri ve aileleri ile buluştu

Antalyaspor Yüzme Takımı sporcuları, antrenörleri ve aileleri ile buluştu
Antalyaspor Yüzme Takımı sporcuları, antrenörleri ve aileleri ile buluştu vadi

Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanımız Emin Kemal Hesapcıoğlu ve Yöneticilerimiz’in Antalyaspor Yüzme Takımı sporcuları, antrenörleri ve aileleri ile buluştuğu yemek organizasyonu ile ilgili haber metni ve fotoğrafları ektedir.

İyi çalışmalar.

Yüzme Takımı Sporcularımız Yöneticilerimizle Buluştu

Son dönemde ulusal ve uluslararası pek çok müsabakada kürsüye ambargo koyan Antalyasporlu Yüzme Takımı sporcularımız, aileleri ve antrenörleri, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanımız Emin Kemal Hesapcıoğlu ve yöneticilerimiz ile AntalyaATİK içerisinde yer alan Babayani Restoran'daki yemek organizasyonunda buluştu.

 

Antalyaspor Kulübü Derneği yönetiminin geniş katılım sağladığı gecede Baş Antrenörümüz Turgay Demircioğlu'na Antalyaspor'umuzun bu sezon giydiği formalardan biri olan “Vefa Forma” hediye edildi.

Organizasyonda konuşma yapan Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanımız Emin Kemal Hesapcıoğlu, Antalyaspor'un büyük bir aile olduğunu, sporcu ve antrenörlerimizin başarıları geldikçe aileleri ile birlikte gururlandıklarını vurguladı.

Başkanımızın ardından söz alan Antalyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Selin Antalya da yüzücülerimizin özellikle son dönemde milli takım ile kazandığı başarıların ülke sporunun geleceği açısından önemine dikkat çekti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.