Arda Turan'ın Taraftardan Beklentisi

Arda Turan'ın Taraftardan Beklentisi
Arda Turan'ın Taraftardan Beklentisi hande

Arda Turan'ın Taraftardan Beklentisi

Galatasaray'da sözleşmesi tamamlanacak olan ünlü futbolcu Adana Demirspor maçı bitiminde taraftarlara veda etme olanağı bulamayan Arda Turan taraftara seslendi. Galatasaray teknik direktörü tarafından Adana Demirspor maçının kadrosunda yer almayan ve bundan dolayı taraftara veda etme şansı bulamayan Arda Turan kariyerine devam edip etmeme konusunda karar anına gelmiş durumda.

Adana Demirspor karşılaşmasında kendi adına yaşanmış olan bütün olaylardan dolayı üzgün olduğunu belirten Arda Turan gerçekten büyük bir üzüntü içindeyim. Yaşanmış olanlara hiçbir şekilde anlam veremiyorum. Kariyerim hususunda şimdilik bir karar vermiş değilim. Ailem ile beraber bir görüşme yaptıktan sonra futbol oynamaya devam edip etmeyeceğim belirlenmiş olacak.

Katar'a veya Amerika Birleşik Devletleri'ne Gitme ihtimalimde var ya da kulüpte de devam etme düşüncesi de var fakat şu an için Galatasaray takımının çok güçlü olacak şekilde bir yönetim şekline ihtiyacının olduğunu söyleyebilirim.

Taraftardan Beni Anlamalarını Bekliyorum

Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan ile katılmış oldukları bir etkinlikte gazetecilerin sorularını cevaplamış oldu. Ünlü futbolcu yapmış olduğu açıklamada şunu belirtmek gerekir ki yaşanmış kötü bir olay yok futbola devam edip ya da bırakma konusunda daha karar vermiş değilim.

Ailem ve hocamla eşimle bu durumu istişare edeceğim. Son anlara yaklaşmış olduğum kesin. Karar verdikten sonra kararımı açıklayacağım. Bulunmuş olduğun kulübü çok seviyorum herhangi bir kimseye dargınlığın bulunmuyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.