Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı; Bu yıl 1000’den fazla Rus ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 8-11 Mart 2017 tarihler arasında kapılarını açacak olan Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2017, binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmak için gün sayıyor. Geçtiğimiz yıl dünyanın 117 ülkesinden ve Türkiye’nin 79 ilinden toplam 57.681 profesyoneli aynı çatı altında buluşturan fuar; bu yıl 1000’den fazla Rus ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı; Bu yıl 1000’den fazla Rus ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor
Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı; Bu yıl 1000’den fazla Rus ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor vadi

 

 

 

Pencere, cam ve kapı endüstrisinin Avrasya Bölgesi’ndeki bir numaralı ticaret platformu olan Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017 için artık geri sayım başladı. REED TÜYAP tarafından bu yıl 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde eş zamanlı gerçekleştirilecek fuar, son teknoloji kullanılarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlerin ve enerji verimliliği çözümlerinin yer alacağı global bir buluşma noktası olarak göze çarpıyor.

 

Sektör profesyonellerin ajandasında ilk sırada yer alan fuar, 60 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyor. 26 ülkeden 680’den fazla marka ve marka temsilciliğinin katılımıyla 12 salonda gerçekleştirilecek Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2017, özellikle Rusya, İran ve Afrika ülkelerinden yoğun katılım bekliyor. Türkiye pencere, cam ve kapı endüstrisinin yeni pazarlara ulaşmasında önemli bir köprü olan fuar, dünyanın farklı noktalarından İstanbul’a gelecek olan alım heyetlerine de buluşma noktası olmayı amaçlıyor.

 

Özmert: Fuarımızın bir numaralı ziyaretçisi Rusya’dan gelen alıcılar…

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2017’de Ar-Ge ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceğini söyleyen REED TÜYAP Genel Müdür Yardımcısı Fatih Özmert, geçtiğimiz yıl gerçekleşen fuarı Türkiye’nin 79 ilinden ve dünyanın 117 ülkesinden toplam 57.681 profesyonelin ziyaret ettiğini söyledi. Özmert, bu sene hedef bölgenin Rusya olduğunun tekrar altını çizerek, 1000’den fazla Rus profesyonelini ağırlamayı hedeflediklerini belirten Özmert, “Fuarımızın bir numaralı ziyaretçisi Ruslar. Onları İran ve Makedonya takip ediyor. Aslına bakarsanız Rusya, aksesuarcılar için müthiş bir pazar. Çünkü Rusya da son yıllarda kendi profilini üretmeye başladı. Fakat aksesuar üretiminde hala etkin değiller. Dolasıyla bunu dışardan karşılıyorlar. İthal ürün alırken de Türkiye’yi çok tercih ediyorlar. Öte yandan geçmiş yıllarda büyük alımlar gerçekleştiren Rus firmalar bu yıl da fuarımızı ziyaret edeceklerini teyit ettiler. Bu bizim için çok sevindirici bir haber, çünkü fuarımızın yarattığı ticaret hacmini önemli ölçüde arttıracak bir gelişme” dedi. Öte yandan Kuzey Afrika’dan yoğun bir alım heyeti beklediklerini söyleyen Özmert, gelecek hedeflerinin Sahra Altı Afrika ülkelerinden daha yoğun ziyaretçi çekmek olduğunu belirtti.

 

REED TÜYAP tarafından Pencere ve Kapı Sektörü Derneği (PÜKAD), Pencere Üreticileri Kalite Birliği (PÜKAB) ve Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş Adamları Derneği (GALSİAD) iş birliğiyle gerçekleştirilen Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2017; 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde takipçilerini bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.