Aziz Yıldırım İstifa mı Ediyor ?

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım istifa mı ediyor? Gelen başarısız sonuçlar ve gelen baskılar sebebiyle zor durumda kalan Aziz Yıldırım açıklama yapıyor..

Aziz Yıldırım İstifa mı Ediyor ?
Aziz Yıldırım İstifa mı Ediyor ? Serkan
BİLETLERİNİ KESERİM
İngiltere'de bağıranlar, Almanya'dan gelen ve daha önce bilet vermediğim insanlar. İstersem biletlerini keserim.

3 Temmuz olmasaydı FETÖ örgütü istediğini çoktan bu ülkede gerçekleştirmiş olacaktı. Yargıtay kararından sonra bırakacağımı söylemiştim.

'3-5 tane şerefsiz...'

Her başarısız sonuç sonrası medyada 'istifa etsinler' haberi çıkıyor. Sokaktaki 3 tane şerefsiz ve ahlaksız beni kulüpten gönderemez. Beni Yargıtay kararı sonrası buradaki üyeler gönderebilir. Yargıtay'dan her karar çıkabilir, ben tedirginim. Bu karar Fenerbahçe için maddi ve manevi anlamda önemlidir. 

2-3 TV her gece yayın yapıyor, sadece bizim için değil, diğer kulüpler için de. Bizlere hakaret ediyorlar.

BEN KULÜPTE HER İŞİ YAPARIM
Bana diyorlar ki aday olma Cumhurbaşkanına aday olma diyebilir misin? TV'de içiyor bana konuşuyor. Bak bundan sonra sizi sokağa çıkarmam. Bizim üzerimizden para kazanıyorlar.  Masanın altında viskiyi götürüyor. Ama benim yanıma gelince köpek gibi korkuyorlar köpek! Ali Şen bey benim Onursal Başkanlıkla ilgim yok. Ben kulübe kapıcı da olurum. Öyle şeylerde gözüm yok.

Ben 18 yıldır bu takımın başındayım. 6 şampiyonluk yaşadık. Galatasaray ve Beşiktaş gibi takımlar 13-14 yıl şampiyon olamadı. Fenerbahçe en az 3 yılda bir şampiyon oluyor.

 

aziz yıldırım istifa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ