BOZUK PARA SAYMA MAKİNESİ

Parsay, uzun yıllardır ürettiği ürünlerin kalite ve güvenilirliği ile birçok kuruma hizmet vermektedir. Ürün grupları arasında bulunan bozuk para sayma makinesini, özellikle Banka, PTT, Marketler, Döviz Büroları, Kuyumcular, Fırıncılar gibi birbirinden farklı kurum ve şirketlere ürün satışı gerçekleştirmektedir.

BOZUK PARA SAYMA MAKİNESİ
BOZUK PARA SAYMA MAKİNESİ vadi

 

Parsay, uzun yıllardır ürettiği ürünlerin kalite ve güvenilirliği ile birçok kuruma hizmet vermektedir. Ürün grupları arasında bulunan bozuk para sayma makinesini, özellikle Banka, PTT, Marketler, Döviz Büroları, Kuyumcular, Fırıncılar gibi birbirinden farklı kurum ve şirketlere ürün satışı gerçekleştirmektedir. Bozuk para sayma makinesi ile 400-500 adet bozuk paranın çok hızlı ve güvenilir şekilde sayılması ayrıca paraların TL cinsinden ayrıştırılması gibi işlemlerin çok kısa sürede yapılması ürün kullanıcıları için büyük bir zaman artışı sağlamaktadır.

Bozuk Para Sayma Makinelerinin Özellikleri

Parsay, para sayma makineleri, evrak imha makinesi ve sahte para makinesi gibi ürünlerinde de olduğu gibi bu ürününde de birçok farklı model üretmiştir. Bozuk para makinesinin model grubuna göre özellikleri farklılık göstermekle beraber özellikle zaman kaybı yaşatmadan çok sayıda bozuk parayı kısa sürede sayarak TL cinsinden olan paraları ayrıştırması ve soğutma, toz tutma bölümleri ile de kullanıcının sağlığını olumsuz etkileyecek faktörleri ekarte etmesi ile oldukça başarılı bir üründür. Bozuk para sayma makinesinde, sahte para makinesinde de olduğu gibi kesintisiz sayım ya da süreli sayım ayarı ile istenilen şekilde para sayma işlemi sürdürülebilir.

Bozuk Para Sayma Makinası Hata Yapar Mı?

Parsay şirketi zamanın koşulları ve teknolojik gelişimi bünyesinde bulunan AR-GE departmanı ile sürekli takip etmekte ve deneyimli teknik ekibi ile ürünlerin deneme aşamasındaki başarısını ölçmektedir. Bütün çalışmaların sonunda başarılı olan ürün modelleri piyasaya sunulmaktadır. Parsay şirketi özellikle para sayma makinesi ve bozuk para sayma makinaları ile ürün kullanıcılarına sürekli teknik destek sağlamaktadır. Firma, kalite ve güvenli hizmet anlayışından yola çıkarak müşteri memnuniyeti için aralıksız ve başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.