Bursaspor Taraftarı 11 Yaşındaki Muhammet “Teksas” Taraftar Grubuna Liderlik Edecek

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, hasta veya mağdur çocukların dileklerini yerine getiren, iyilik dolu program “İyilik Kulübü” 24 Aralık Cumartesi akşamı saat 23.35’de ekrana gelecek.

Bursaspor Taraftarı 11 Yaşındaki Muhammet “Teksas” Taraftar Grubuna Liderlik Edecek
Bursaspor Taraftarı 11 Yaşındaki Muhammet “Teksas” Taraftar Grubuna Liderlik Edecek vadi

TRT1 ekranlarında 24 Aralık Cumartesi akşamı saat 23.35’de yayınlanacak “İyilik Kulübü’nün yeni bölümünde 11 yaşındaki Ailevi Akdeniz Ateşi hastası Muhammet Ali Kuş’un dileği gerçekleşiyor.

 

Hasta, mağdur veya travma geçirmiş çocukların dileklerini yerine getiren TRT 1’in iyilik dolu programı İyilik Kulübü’nün yeni bölümünde Bursasporlu oyuncularla antrenmana çıkmak isteyen Muhammet Ali Kuş’un dileği ve çok daha fazlası gerçekleşecek.

 

Dileğinden çok daha fazlasını yerine getirmek için kolları sıvayan İyilik Kulübü Ekibi, tarihi ve hayvanları seven Muhammet’i Bursa’nın tarihi yerlerini ve Bursa Hayvanat Bahçesi kapsayan bir gezi planı hazırlayarak ilk sürprizini yapacak.

 

Muhammet “En iyi arkadaşım” dediği İyilik Kulübü sunucularından Fırat ile Bursaspor- Çaykur Rize maçını tribünden izleyecek. Muhammet, maçı tribünden izlemekle kalmayacak, Bursaspor’un ünlü taraftar grubu “Teksas”a liderlik edecek.

 

Sonraki gün Bursaspor Kulübü’nden alınan özel izin ile Özlücü Tesisleri’nde takım ile idmana çıkan Muhammet, futbolcularla tanışarak, onlarla antrenman yaparak dileğini gerçekleştirdi.

 

Her aşamada uzmanların görüşü alınarak hazırlanan, Işık Yönt, Ömer Fırat Köker ve Cansın Bezircilioğlu tarafından sunulan “İyilik Kulübü” 24 Aralık Cumartesi akşamı saat 23.35’de TRT 1 ekranında olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..