Çin ve ABD'den Acil Yardım İşbirliği

Çin Kızılhaç Derneği'ne bağlı 999 acil yardım merkezi ile ABD'li Gulfstream Aerospace şirketi arasında dün anlaşma imzalandı.

Çin ve ABD'den Acil Yardım İşbirliği
Çin ve ABD'den Acil Yardım İşbirliği vadi

 

Gulfstream Aerospace, Çin Kızılhaç Derneği için havada yoğun bakım ünitesi işlevi görecek profesyonel tedavi uçağı tasarlayacak.

Çin ile ABD arasındaki bu işbirliğinin, Gulfsteam Aerospace şirketinin Çin piyasasına girmesine fayda sağlayacağı da belirtiliyor.

999 acil kurtarma merkezi başkanı Li Libing, Çin ekonomisinin sürekli gelişmesi ve halkın yaşam seviyesinin sürekli yükselmesine paralel olarak, acil kurtarma merkezinin havada tedavi çalışmalarının da geliştiğini belirtti. Li Libing, 2010 yılında bu tip çalışmaların başlatılmasından bu yanda, merkezin binden fazla havada tedavi ve kurtarma görevi tamamladığını kaydetti. Li Libing, geçen sene yaralanan Birleşmiş Milletler Barış Gücü'ne bağlı Çinli askerlerin Güney Sudan'dan Çin'e taşınması görevini başarıyla icra ettiklerini hatırlattı.

Beijing Kızılhaç Derneği'ne bağlı 999 acil kurtarma merkezi için özel olarak tasarlanan uçak, yılın sonunda teslim edilecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.