Demirkol,Fenerbahçe'ye Başkan Olarak Onu Gösterdi

Mehmet Demirkol taraftarın gönlündeki isimi açıkladı. Herkes aynı fikirde.

Demirkol,Fenerbahçe'ye Başkan Olarak Onu Gösterdi
Demirkol,Fenerbahçe'ye Başkan Olarak Onu Gösterdi Serkan

Artık Azzi Yıldırım ,iyiden iyiye tartışılıyor. Camianın önde gelen isimleri ve kulübe yakın gazetecilerden Mehmet Demirkol başkanlık adayını açıkladı.

Ali Koç'u Başkan adayı oalrak gösterdi.Demirkol'un sözleri şöyle...

"Bu işler böyledir iş sona geldiği zaman yaptığınız bütün her şey tartışılmaya başlar yapılır normaldir..Asla Aziz Yıldırımın hakkını yemiyorum. Başarıız diyemeyeceğim. Geline noktayı taraftarlar değerlendirir.

"Ben asla Aziz Yıldırım yaptığı her şeyin kötü olduğunu savunmuyorum öyle bir iddiam asla yok. Çok başarılı olduğu dönemlerde var. Sonuçta Zico ile Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynanadıysa o yönetimle oynandı."

"Ama öyle bir noktaya geldi ki iş yani bitti yapacak bir şey yok. Buradan geri dönüş olmaz artık. Yani duygusal bağ koptu koptu yani. Birisi istifa ediyor diğeri niye istifa ediyorsun diye birbirine giriyor böyle şey olur mu ya?"

"Yok yani bitti. Bitti mi biter bu işler böyledir uzatmaya gerek yok ve ben eminim ki Fenerbahçe varolduğu sürece Aziz Yıldırım büyük bir minnetle anılacaktır. Ben Süleyman Seba'nın ayrıldığı dönemi de çok iyi hatırlıyorum. Süleyman abinni arkasından hepimiz dua okuyoruz, hepimiz minnetlerimizi sunuyoruz. Bize gerçekten güzel şeyler bahşetti ama gidişini hatırlattırmayın yani kötü gitti. Ayrılık süreçleri öyledir ama sonra bir tane kötü söz duymadım ben..."

"Aziz Yıldırım'da öyle olacaktır en azından Fenerbahçeliler açısından... Bundan 10 yıl sonra kötü konuşacak birisi olduğunu düşünmüyorum. Herkes minnetle anacaktır. Şahsi dertleri olanlar olabilir. Kulüple ilişkisi olmayan tribüne giden veya televizyondan takımını takip eden taraftar için söylüyorum."

mehmet demirkol başkan ali koç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ