Eğitim Akademileri

Teknoloji ilerledikçe hayatımızın birçok noktasında kendimizi geliştirmemiz ve yenilememiz gerekiyor. Bu durum meslek hayatımızı, okul ve gündelik yaşamımızı da oldukça fazla etkilemektedir.

Eğitim Akademileri
Eğitim Akademileri vadi

 

Teknoloji ilerledikçe hayatımızın birçok noktasında kendimizi geliştirmemiz ve yenilememiz gerekiyor. Bu durum meslek hayatımızı, okul ve gündelik yaşamımızı da oldukça fazla etkilemektedir. Hizmet verdiğimiz bilişim alanında çeşitli kurslarla eğitim verip bu eğitimlerin sonunda yeni bir meslek sahibi olacak kadar donanımlı olmanızı sağlıyoruz. Basit bir kurstan sayılamayacak kurumumuz aracığıyla bilgisayar kursumuzdan faydalanıp bu sektörde adınızdan oldukça söz ettirebilirsiniz. Tam 19 yıldan fazladır edindiğimiz tecrübeyle hizmet vermekte olup sektörde lider durumundayız. Sonuçlarını anında hissedebileceğiniz bu eğitimler sonrasında sertifika sahibi de olmaktasınız. Bu sertifikayı veren sayılı kurumlardan biriyiz.

Yeteneklerinizi açığa çıkararak başarılı işlere imza atmanızı sağlıyoruz. Yazılım alanında çok fazla seçeneğiniz bulunan kurslardan birini seçerek hedefleriniz doğrultusunda kariyerinizin yönünü belirleyebilirsiniz. Yazılım kursu kapsamında alacağınız eğitimlerle gerek mobil gerek web olsun her çeşit programlama konusunda uzmanlaşabilirsiniz. Dilerseniz sistem programları ya da finansla ilgili Office programları gibi dersleri de alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz doğrultuda kendinizi geliştirip bu alana yayılabilirsiniz.

Son zamanlarda çok gerek duyulan 3 boyutlu programlardan da seçkin eğitmenlerimizce verilen eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Autocad kursu ile tüm mühendis, mimar, tekniker kursiyerlerimizin en ince noktalarıyla öğrenmelerini sağlayıp farklarını göstermelerini sağlamaktayız. Her türlü yazılım ve donanım konusunda uzman kadromuzla 3 farklı şubemizde faaliyet göstermekteyiz. Mecidiyeköy, Şirinevler ve Beylikdüzü olmak üzere tüm şubelerimizden gerekli eğitim desteğini alabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.