Emre Akbaba ile Başlayan Savaş Devam Ediyor

Emre Akbaba ile Başlayan Savaş Devam Ediyor

 Emre Akbaba ile Başlayan Savaş Devam Ediyor
 Emre Akbaba ile Başlayan Savaş Devam Ediyor vadi

Galatasaray ile Fenerbahçe, transfer sezonu açılmadan kılıçlarını çekti ve transferde yine karşı karşıya geldi. Daha önce de pek çok futbolcu için transfer savaşına giren iki ekip, bugünlerde Mert Hakan Yandaş sebebi ile yine karşı karşıya. Fenerbahçe’nin Galatasaray ile anlaştığı iddia edilen Mert Hakan için devreye girmiş olması ve futbolcuya sözleşme imzalatmış olduğu bilgisi, Galatasaray cephesinde şok yarattı. Bu duruma cevap vermek isteyen Galatasaray, Max Kruse için hemen karşı atağa geçti. Cimbom ortalığı sallayacak bir hamleye hazırlanıyor.

 

 

 

 

 

İlk olarak Emre Akbaba transferi için devreye sonradan giren ve Galatasaray’ın yüksek bir bonservis ödemesine sebep olan Fenerbahçe, bu savaşı kaybettikten sonra adeta hırs yaptı. Geçtiğimiz sezon Vedat Muriqi’yi Galatasaray’ın elinden kapan Fenerbahçe, bu sezon da alışkanlığını devam ettiriyor ve Galatasaray’ın transfer sürecine taş koymayı planlıyor. Mert Hakan transferinde de Cimbom ile rakip duruma gelen sarı kanaryalar, Fatih Terim ve Galatasaraylı kurmayların canını sıkmış durumda.

 

 

 

Cimbom Harekete Geçti

 

 

Fatih Terim’in direktifi ile harekete geçen ve yeni sezon için transfer çalışmalarını hızlandıran Galatasaray, rakipler devreye girmeden işi bitirmek için bu defa daha dikkatli davranmak durumunda. Geçtiğimiz günlerde ödemelerini alamadığı gerekçesi ile sözleşmesini tek taraflı fesh eden Alman futbolcu Max Kruse, Fenerbahçe’nin Mert Hakan transferinde devreye girmesi ile birlikte Galatasaray’ın radarına girdi. Galatasaray, bu transferde misilleme yapmak ve bir adım öne geçmek istiyor. Cimbom ortalığı sallayacak bu hamlesi ile rakibine gözdağı vermek isterken, bu transfere en çok üzülecek taraf, kuşkusuz Fenerbahçe taraftarı olacaktır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.