Emre Kılınç Sözünden Dönmek İstemiyor

Emre Kılınç Sözünden Dönmek İstemiyor

Emre Kılınç Sözünden Dönmek İstemiyor
Emre Kılınç Sözünden Dönmek İstemiyor vadi

Sezon başından bu yana adı Galatasaray ile anılan ve Emre Kılınç ile birlikte sezon sonunda Galatasaray’a imza atmasına kesin gözü ile bakılan Mert Hakan Yandaş, geçtiğimiz hafta şok bir karar alarak Fenerbahçe ile anlaştı. Bu kararda Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu’nun çok etkili olduğu söyleniyor. Bu gelişmelerin üstüne Emre Kılınç transferinde de araya girip girmeyeceği merak konusu olan Fenerbahçe, maliyeti cep yakan Garry Rodrigues’i geri yollamak ve yerine Emre Kılınç’ı getirmek konusunda adım atacak gibi görünüyor. Mert Hakan’ın yanında görmek istediği Emre Kılınç için olumlu rapor vermesi de artı bir faktör. Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç için devrede.

 

 

 

Mert Hakan Yandaş Yanında İstiyor

 

 

Galatasaray ile anlaştığına kesin gözle bakılan, hatta eski Fenerbahçeli Erol Bulut’a, Alanyaspor maçında Fatih Terim’e yapmış olduğu hareketi, kendileri ile karşılaştıkları müsabakada gol atarak aynı hareket ile karşılık veren Mert Hakan Yandaş, artık Fenerbahçeli. Mert Hakan’ın Fenerbahçe’yi seçmesindeki en önemli neden ise Emre Belözoğlu. Sezon sonunda futbola veda edip, Fenerbahçe’de sportif direktör olması beklenen yıldız futbolcu, Mert Hakan’ın sözleri ile birlikte Emre Kılınç’ı da takımda görmek istiyor. Emre Kılınç transferi için Fenerbahçe’nin en önemli kozu ise Mert Hakan Yandaş. Zira Sivasspor’da iyi bir ikili olan Mert Hakan ve Emre, Fenerbahçe’de de önemli işler yapabilir.

 

 

 

Emre Kılınç Sözünden Dönmek İstemiyor

 

 

Her ne kadar Mert Hakan Yandaş’ın Galatasaray’a verdiği sözden dönüp, Fenerbahçe ile anlaştığı söyleniyor olsa da Emre Kılınç için aynı şeyler konuşulur mu bilinmiyor. Emre Kılınç’ın Mert Hakan Yandaş’ın ‘’Fenerbahçe’de birlikte olalım’’ sözlerine karşılık olarak, Galatasaray’a söz verdim ve sözümden dönmeyeceğim dediği söyleniyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.