Endüstriyel Nem Alıcı Modelleri

DH S serisi nem alma cihazı modelleri endüstri tesislerinde ve depolarda nem kurutma işlemi için tasarlanmış cihazlardır. Minimum ölçekli alanlarda ve üretimin az olduğu yerlerde DH 25 S modeli ile nem alma işlemi yapılmaktadır.

Endüstriyel Nem Alıcı Modelleri
Endüstriyel Nem Alıcı Modelleri vadi

 

DH S serisi nem alma cihazı modelleri endüstri tesislerinde ve depolarda nem kurutma işlemi için tasarlanmış cihazlardır. Minimum ölçekli alanlarda ve üretimin az olduğu yerlerde DH 25 S modeli ile nem alma işlemi yapılmaktadır. Maksimum büyüklükteki endüstri üretim yerlerinde ise DH 145 SH modeli ile yüksek nem depolama ve kurutma işlemi kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. 24 saat aralıksız nem kurutma vazifesi gören cihazlar 40 litreden 485 litreye kadar ve bu aralıklarda farklı oranlarda nem depolayabilir. Bu cihazlar endüstri alanlarındaki neme bağı olumsuzlukları engelleyecek ekonomik bir çözüm olarak da ifade edilebilir.

Endüstriyel Makinelerin Teknik Özellikleri

Endüstriyel nem alma makinesi modelleri nem ve su depolama kapasitelerine göre farklılık gösterse de cihazların ana hedefi ortamdaki nemi kurutmak, toz ve küf ve bunlara bağlı oluşacak bakteri riskini ortadan kaldırmaktır. Cihazlar ortamda sessiz çalışır, az yer kaplar ve ortamdaki neme karşı dayanıklı paslanmaz çelik dış gövdeye sahiptir. Enerji tasarruflu olarak tasarlanan cihazlar üretilen malların tazeliğini koruyarak işletmeleri zarar etmekten kurtarır. Düşük nem oranlarında da yüksek performanslı nem alma işlemi yapar. Cihaz tesislerde veya depolarda kullanılmak üzere kolay taşıma ve portatif kullanım avantajlarına sahiptir. Bu modeller her türlü üretim çeşidinin yapıldığı endüstri tesisleri ve depoları için uygundur. Nem alma cihazları aynı zamana ortamda temiz ve hijyenik hava akımı yapar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.