“ERCİYES” DÜNYANIN EN BÜYÜK TURİZM FUARINDAYDI

Evrensel Kış Sporları Merkezi Erciyes, dünyanın en büyük turizm fuarı olan ITB Uluslararası Berlin Turizm Fuarı’nda tanıtıldı.

 “ERCİYES” DÜNYANIN EN BÜYÜK TURİZM FUARINDAYDI
 “ERCİYES” DÜNYANIN EN BÜYÜK TURİZM FUARINDAYDI vadi

 

 

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olarak kabul gören ve turizm sektörünün aynası konumundaki ITB Uluslararası Berlin Turizm Fuarı, 8-12 Mart 2017 tarihleri arasında Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlendi.

Seyahat endüstrisinin dünyadaki en büyük buluşmalarından biri olan Berlin ITB Turizm Fuarı’na 184 ülkeden 10 bin firma katılırken, Türkiye’nin en gelişmiş kayak merkezi olan Erciyes Kayak Merkezi de fuarındaki yerini aldı.

Fuarda, Erciyes Master Planı ile yapılan yatırımlar, son teknoloji ile donatılan tesisler, toz karı ile ünlü 102 km’lik pistler, dünyanın her yerinden ulaşım kolaylığı, Erciyes’in Kapadokya ile olan yakınlığı gibi bilgiler dünyanın dört bir yanından gelen turizm profesyonellerine anlatıldı.

Açılışına Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katıldığı Berlin ITB Turizm Fuarı’nda, Erciyes standı büyük bir ilgi gördü. İş hacmi alanında dünyanın en verimli turizm fuarı olarak kabul edilen ITB Berlin Fuarı’nda tur operatörleri ile acenteler tarafından büyük ilgi gören Erciyes standını, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı da ziyaret etti. Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, standı ziyaret eden Bakan Avcı’ya Erciyes'teki tesisleşme ve turizm faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Fuarda yoğun ilgi gördüklerini belirten Dr. Murat Cahid Cıngı: ”Fuarın ilk gününden itibaren dünyanın dört bir yanından gelen tur operatörleri, acente ve turizm profesyonelleri Erciyes'e büyük ilgi gösterdi. Standımız fuarın odak noktalarından birisi haline gelirken, çok sayıda turizm ve iş dünyasından temsilciyi ağırlayarak, Erciyes Kış Sporları Merkezi’ndeki imkanlar, turizm faaliyetleri, tesisler hakkında bilgiler verdik. Turizm profesyonelleri tarafından gördüğümüz ilgi bizi son derece memnun etti.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.