Ersin Destanoğlu Destan Yazacak

Ersin Destanoğlu Destan Yazacak
Ersin Destanoğlu Destan Yazacak hande

Ersin Destanoğlu Destan Yazacak

Beşiktaş’ın başarılı kalecisi Ersin Destanoğluna yeni bir teklif getirildi. Beşiktaş’ın yetenekli kalecisi Destanoğlu gösterdiği üstün performans ile Nice’ nin uzun süredir takibi altındaydı. Gelen teklife karşılık olarak ise Beşiktaş kulübü 10 milyon Euro talep etti. Sunulan bu teklif karşısında ise Fransızların ne yanıt verecekleri merak içerisinde bekleniyor. Ersin Destanoğlu için Fransızlar yedi milyon Euro teklifte bulunmuşlardı. Kulüp ise on milyon Euro talep ettiler. Nice bakalım bu teklife ne yanıt verecek.

Başarılı İsme Gelen Teklifler

Beşiktaş’ın efsane kalecilerinden olan Ersin Destanoğlu uzun bir süredir Fransızların radarı arasında yer alıyor. Fransızlar Destanoğlu için 7 milyon Euro teklifte bulundular. Ancak siyah beyazlı ekip bu teklife 10 milyon Euro olarak talepte bulundu. Fransızlar ise bu teklif için henüz net bir yanıt vermediler. Başarılı isme gelen teklifler bu yönde değerlendiriliyor.

Ersin Destanoğlu Gidiyor Mu?

Fransızlar Ersin Destanoğlu için yeni bir teklif sunarak Beşiktaş’ın kapısını yeniden çaldı. Sunulan yeni teklifin rakamı olarak ise 7 milyon Euro belirlendi. Ancak Beşiktaş 10 milyon Euro istiyor. Henüz Fransız ekip bu konu hakkında bir karara varmadı. Yapılan ikili görüşmelerde bu detaylar ele alınıyor. Fransız kulübün ise önümüzde ki günlerde bir karar vermesi bekleniyor. Şimdi ise Ersin Destanoğlu Fransa yolcusu mu gidiyor mu şeklinde sorular ortaya çıktı. 

Formun Üstü

Formun Altı

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.