Estetik Görünümle Gelen Burun Estetiği

Burunda oluşan şekil bozukluklarında estetik operasyonlar sayesinde düzeltmeler yapılmaktadır. Burunun büyük görünmesi, eğrilik, burun delikleri veya burunda kazaya bağlı olarak kemikte oluşan şekil bozuklukları ameliyatla yapılmaktadır.

Estetik Görünümle Gelen Burun Estetiği
Estetik Görünümle Gelen Burun Estetiği Seobaz

BURUN ESTETİĞİ VE GÜZEL GÖRÜNÜM

 

            Burunda oluşan şekil bozukluklarında estetik operasyonlar sayesinde düzeltmeler yapılmaktadır. Burunun büyük görünmesi, eğrilik, burun delikleri veya burunda kazaya bağlı olarak kemikte oluşan şekil bozuklukları ameliyatla yapılmaktadır. Burun estetiği ameliyatı farklı tekniklerle doktorun deneyimi ve ameliyatın başarılı geçmesi doktor ve hasta ilişkisinin olması gerekmektedir. Hastanın istek ve beklentilerine uygun olarak yapılan işlemler yüz hatlarına uygun olarak yapılmaktadır.

  BURUN ESTETİĞİ OPERASYONU

 

            Hastanın estetik cerrahla konuşarak yüzüne uygun burun şekli özel olarak bilgisayarlı ortamda hazırlanarak hastaya gösterilmektedir. Yüzüne yakışıp yakışmadığı kontrol edilerek estetik operasyona geçilmektedir. Burun estetiği doktoru ameliyat öncesinde hastaya anestezi verilerek kısa süren bir operasyonla cerrahi işlem yapılmaktadır. Burnun uç bölgesinde yapılan operasyonlar ve hastanın istediği şekil kolaylıkla uygulanmaktadır.

  ESTETİK OPERASYON VE RİOPLASTİ

 

            Burun estetiği yaptırmayı düşünenler için rinoplasti şekil bozukluklarını düzenleyen ve hastanın rahat nefes almasını sağlayan bir cerrahi işlemdir. Estetik ameliyatlar sırasında rahatsızlık veren ve bozuk yerler düzeltilmektedir. Kemik yapısını yeniden düzelterek ameliyat olduğu belli olmadan bir işlem yapılmaktadır. Rinoplasti ameliyatı sırasında yapılan işlemler kesinlikle ciltte iz bırakmamaktadır. Açık ve kapalı olarak yapılan ameliyatlarda burun sırtına şekil verilerek düzeltmeler yapılmaktadır.

           

            Rinoplasti İstanbul tament.com kalitesi ve farkı ile binlerce kişi artık estetik operasyon olmaktadır. Her geçen artan estetik operasyonların başında yer alan burun estetiği artık her yaştan kişi rahatlıkla yaptırmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ