Estetik International Hülya Avşar Cup başladı

Bu sene 17. yılını dolduran Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvası, Estetik International Sağlık Grubu ana sponsorluğunda Akatlar Clubsporium tesislerinde düzenlenen basın toplantısıyla başladı

Estetik International Hülya Avşar Cup başladı
Estetik International Hülya Avşar Cup başladı vadi

 

Tenis sporuna yıllarını veren ve yaptığı turnuvalarla sporu destekleyen Hülya Avşar, Estetik International Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Bülent Cihantimur ve Clubsporium Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Çerçi’nin de bulunduğu basın toplantısı, medya mensubu ve gazetecilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

 

Hülya Avşar’dan gösteri maçı

 

Basın toplantısında gazetecilerin sorularını cevaplayan Hülya Avşar emeği geçen herkese ve bir kez daha Hülya Avşar Cup ana sponsorluğunda desteklerini esirgemeyen Bülent Cihantimur’a teşekkür etti. Mix kategorisinde turnuvada yarışacak olan Hülya Avşar, basın toplantısının ardından gösteri maçı yaparak, turnuvada yarışacak tüm sporculara başarılar diledi. Op. Dr. Bülent Cihantimur. sporun ve sporcunun daima yanında olduklarını, Hülya Avşar Cup'a bir kez daha ana sponsor olmanın sevincini yaşadıklarını dile getirdi. Saffet Çerçi ise Clubsporium tesislerinde ev sahipliği yaptıklarından onur duyduklarını ifade etti.

 

Gelirin tamamı çocuklara

 

Elde edilen gelirin tamamı başarılı çocuklara eğitim bursu olarak aktarılacak olan Hülya Avşar Tenis Cup Turnuvası, 12 gün boyunca devam edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..