Evdeki Kötü Kokular Nasıl Giderilir?

Evdeki kötü kokuların kaynağı farklı olabilir. Örneğin yanık kokusu, yağ kokusu ve sürekli sigara içilen bir evde sigara kokusu yalnızca koku olarak kalmaz ve zaman içinde sağlığa zarar verir.

Evdeki Kötü Kokular Nasıl Giderilir?
Evdeki Kötü Kokular Nasıl Giderilir? vadi

 

Evdeki kötü kokuların kaynağı farklı olabilir. Örneğin yanık kokusu, yağ kokusu ve sürekli sigara içilen bir evde sigara kokusu yalnızca koku olarak kalmaz ve zaman içinde sağlığa zarar verir. Nem ve rutubete bağlı oluşan küf kokusu ise beki de bu kokuların en ağır ve en zor olanıdır. Çünkü bir evde nemle varsa evin yeterli ısınması mümkün değildir ve nem süreli üremeye devam eder. Bu durumda nemi kurutma ve bir yandan da bu ortamda koku giderme çalışması yapmak gerekir. Rutubet giderme cihazları ile evlerde istenilen bu temizliklerin hepsi aynı anda yapılabilir. Bir taraftan evi havasını temizleyerek insan sağlığına zararı dokunmayan aksine faydalı ola ozon ve oksijen takviyesi yapar.

Ofis ve İş Yerlerinde Kötü Koku Nasıl Giderilir?

Ofis ve iş yerlerinde beki ortamda çalışanların faza olması veya müşterilerin yoğun olduğu kapalı yerler olmasına bağı olarak koku oluşması kaçınılmaz olur. Havasız kalması veya ortamda nem olması da kokuya neden olabilir. Koku Küf Giderme  Özellikle bazı iş yerlerinde fırın veya yemekhane kokusu binanın tamamına yayılır ve hoş olmayan koku bırakır. Bu durum hastanelerde de çok yaşanılan bir durumdur. Koku  giderici cihazlar her mekânda her türlü kokuyla mücadele edecek ve emerek ortadan kaldıracak yüksek kalitede üretilmiş cihazlar olup ülkemizde ve dünyada hızla kabul görmeye başlamıştır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.