Facebook Beğeni Hilesi 2016

Gün geçtikçe Facebook kullanıcıları artmakta ve hal böyle olunca kişiler Facebook üzerinde popüler olmaya çalışıyor ancak çoğu kişi bunu başaramıyor.

Facebook Beğeni Hilesi 2016
Facebook Beğeni Hilesi 2016 vadi

Gün geçtikçe Facebook kullanıcıları artmakta ve hal böyle olunca kişiler Facebook üzerinde popüler olmaya çalışıyor ancak çoğu kişi bunu başaramıyor. Bunun için de Facebook hilelerine başvuruyor ve popüler gözükmeye çalışıyor. Ancak güvenli olmayan bazı Facebook beğeni hizmetleri yüzünden kişiler hesabını kaybediyor. Bunun için facebook beğeni sitelerinin güvenli olup olmadığını iyice araştırdıktan sonra kullanın. Kendinize güncel ve güvenilir bir site bulmak için uğraşın acele ile bir siteye girip denemeyin. Çünkü Facebook hilelerini paylaşan sitelerin çoğu tüm hileleri bir arada vermektedir ve bir kere bulduğunuz da uzun bir süre kullanabilirsiniz.

Facebook hilelerinin kullanımı oldukça basittir. Öncelikle siteye giriş yapacaksınız ve orada bulunan Access Token butonuna tıklayacaksınız. Sizi bir siteye yönlendirir ve orada Facebook izinlerini kabul etmenizi ister. Eğer bu uygulamanın sizin adınıza bir şeyler paylaşmasını istemiyorsanız herkese açık yazan yere tıklayarak onu sadece ben yapın. Böyle yaptığınız taktirde paylaşım yapsa bile sadece siz göreceksiniz. İzinleri kabul ettikten sonra size bir link verir bu linki kopyalayıp sitede gerekli yere yapıştırmanız gerekecektir. Site sizin hesabınızı doğruladıktan sonra hile ekranını açar ve buradan hangi hileyi kullanmak istiyorsanız onu seçmenizi ister. Bazı siteler karşınıza direk durumları çıkarır buradan seçmenizi ister bazıları da link yapıştırmanızı ister.

Facebook beğeni hilesini kullanırken aşırıya kaçmamaya özen gösterin çünkü bu yüzden hesabınız kapanabilir. Bunun için hileyi günde belirli bir sayıda kullanın. Facebook hesabınızda çok fazla beğeni hilesini girmişseniz ve izinleri kabul etmişseniz Facebook bu durumu şüpheli olarak algılar ve hesabınızı kapatır. Bu durumlara dikkat ettiğiniz taktirde Facebook beğeni hilelerinde hiçbir sorun çıkmaz ve rahatlıkla hileyi kullanabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.