Fatih Terim Kosova Maçından Sonra İstifa Edecek !

Türkiye kritik Kosova maçına çıkıyor.Ama maçın da önüne geçecek olan iddia ortaya atıldı. O da Fatih Terim'in takımın başında son kez sahaya çıktığı iddiası..

Fatih Terim Kosova Maçından Sonra İstifa Edecek !
Fatih Terim Kosova Maçından Sonra İstifa Edecek ! Serkan

Fat,ih Terim isim yine maçın önüne geçecek. Öyle bir iddia  ortaya atıldı ki o da Terim'in maç sonunda istifa edeceği ..

Rusya’da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası Elemeleri’nde Kosova ile kritik bir maça çıkacak olan Türkiye’de sular durulmuyor. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in Hırvatistan, Ukrayna ve İzlanda maçları kadrosuna almadığı 4 futbolcuyu Kosova maçına çağırmasının yankıları devam ediyor.

Arda Turan, Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül’ü nedeni hala bilinmeyen bir nedenden dolayı kadro dışı bırakan Terim’in, araya hatırı sayılır kişilerin girmesi ile kadro dışı kararından vazgeçtiği belirtiliyor. Ancak buna rağmen tecrübeli teknik adam hakkında spekülasyonlar bitmek bilmiyor. Kosova ile oynanacak kritik maçta yıldızları sahaya sürmeye hazırlanan Fatih Terim’in, 4 futbolcuyu yeniden kadroya çağırmak istemediği halde buna zorlandığı söyleniyor. Hatta Terim’in aklında Galatasaray’ın başına geçmek olduğu yüksek sesle dile getiriliyor.

Fatih Terim hakkında iddialar bitmek bilmezken, gözler Kosova ile oynanacak maça çevrildi. Kritik maç öncesi Habertürk gazetesinden Atilla Türker’in, Terim hakkında yaptığı yorum gündeme bomba gibi düştü. Türker, Fatih Terim’in Kosova maçından sonra istifa edeceğini söyleyerek tartışmaları başka bir boyuta taşıdı. Tecrübeli gazeteci, Terim’in maç öncesi düzenlenen basın toplantısında istifa sinyalleri verdiğini de sözlerine ekledi.

 

istifa fatih terim kosova maçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.