Galatasaray OB Fenerbahce Ulker Basket maci izle KANAL 1

Tivibu ttnet grubunun yeni projesi olmakla birlikte maç yayın haklarını satın alarak platformu üzerine eklemiştir.Bu eklemeyle birlikte kullanıcı sayısını giderek arttıran tivibu ekibi bu özel maç yayınlarını tivibu Galatasaray OB Fenerbahce Ulker Basket maci izle KANAL 1 kanalında vermektedir.

 Galatasaray OB Fenerbahce Ulker Basket maci izle KANAL 1
 Galatasaray OB Fenerbahce Ulker Basket maci izle KANAL 1 vadi

 

Tivibu spor kanalını ilk başlarda tanınması ve kullanıcılara tanıtması açısından , satın almış olduğu ilk 2 maç yayınını bu kanal üzerinden ücretsiz ve şifresiz bir şekilde kullanıcılara aktarmıştır.Fakat sonradan yeterince tanınmasının ardından yayınlarını şifreli yaparak tivibu spor kanalında vermeye devam etmiştir.

Kullanıcılar bu durum tivibu iletişim kanalları üzerinden iletişime geçerek yayın haklarını satın alıp doğru bir işlem yapmışlardır ama bazı kullanıcılar kaçak tivibu izle gibi kelimelerle internet üzerinden bu yayınları izlemeye çalışıp para ve hapis cezalarıyla karşı karşıya kalmışlardır.Bu tarz siteler yayınları canlı ve hd olarak sizlere aktarırlar fakat bu işlem hem sizin hem bu yayını yapan kişilerin ceza almasına yol açacaktır.

Tivibu spor canlı izle ;

Tivibu spor kanalı yayınları artık tüm maçlar şifreli olarak verileceği için yayın haklarını aylık ödeme yapmadan izlemeniz zor gözükmektedir.Bir çok futbol müsabakasının yayın hakkını önümüzdeki dönemlerde alacağını düşündüğüm bu yeni oluşumda sizde hemen yerinizi almalısınız.

“Benim durumum yok tivibu alamayabilirim ?” diyenlerinizin sesini duyar gibiyim.Bu gibi kullanıcılar internet üzerinden bedava tivibu  Galatasaray OB Fenerbahce Ulker Basket maci izle KANAL 1 gibi aramalarla çeşitli sorgulara ulaşarak bu yayınları izleyebilirler.

Tivibu ekibi bu tarz sitelerde izlenen tivibu yayınları hakkında çok yakın zamanda işlem başlatacağı aşikardır.Bu gibi sitelerde yayınların izlenmemesi tavsiye olunur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.