Galatasaray'da İsyan Eden Tek Adam : Levent Nazifoğlu

Galatasaray elini masaya vuracak. Hakem hatalarından Galatasaray oldukça muzdariğ.

Galatasaray'da İsyan Eden Tek Adam : Levent Nazifoğlu
Galatasaray'da İsyan Eden Tek Adam : Levent Nazifoğlu Serkan

Galatasaray sezon başından beri hakemlerin kıyımına uğradığını iddia ediyor. Bunu dile getirene Levent Nazifoğlu..

Sezon başından itibaren en fazla hakem hatasına maruz kalan takımların başında gelen Galatasaray, bunu dile getirdiği ilk seferde PFDK tarafından ağır bir cezaya maruz kalmıştı. Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, hakemlerin art niyetli olduğunu ifade edince 45 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin TL para cezasına çarptırılmıştı.

Bu durum karşısında daha farklı bir tavır takınmaya hazırlanan sarı-kırmızılılar, olası bir hakem hatasında daha sert bir açıklama yapacak. Başkan Dursun Özbek önderliğinde yaşanan son durumu değerlendiren Galatasaray’ın idarecileri, Nazifoğlu'na verilen cezanın kendilerini sindirmesine izin vermeyecek. Canlarının yeterince yandığını düşünen yönetim, özellikle Kasımpaşa maçına atanan ve Galatasaray aleyhine yaptığı hatalarla nam salan Mete Kalkavan'ın yönetimini takip edecek. Skora etki edecek en ufak bir hatada her türlü ceza göze alınarak çok daha sert bir açıklama yapılacak.

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu`na şok cezaGalatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, sportmenliğe aykırı sözleri nedeneiyle 45 günlük hak mahrumiyeti cezasına çarptırıldı.İlgili Haberi Oku

NAZİFOĞLU CEZAYI GÖZE ALMIŞ

Hafta içerisinde hakem hatalarında art niyet aradığını ifade ettiği için PFDK tarafından cezalandırılan Levent Nazifoğlu, başına gelecekleri önceden tahmin ederek hareket etmiş. Artık sessiz kalmayı kendisine yediremeyen ve her türlü cezayı göze alarak Galatasaray’ın haklarını savunan Nazifoğlu, kendisine verilen 30 bin Euro'luk para cezasını da kendi cebinden karşılayacak.

kaynak amkspor

levent nazifoğlu galatasaray ceza hakem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.