Geçmişle Bugün Arasında Gelişen, Kaliteli Bir Marka, İnci Davetiye!

Geçmişle Bugün Arasında Gelişen, Kaliteli Bir Marka, İnci Davetiye!

Geçmişle Bugün Arasında Gelişen, Kaliteli Bir Marka, İnci Davetiye!
Geçmişle Bugün Arasında Gelişen, Kaliteli Bir Marka, İnci Davetiye! vadi

 

Şimdilerde birçok çift tarafından tercih edilen, seçenekleri ile aradığınız her türde davetiye imkanına ve daha birçok ürüne ulaşabildiğiniz İnci Davetiye, 1978 yılında kurulmuştur. Kuruluşu, Hızır Aydın tarafından küçük bir işletme olarak var edilmiştir ve başlangıçta üretilen ürün kartpostaldır.

Elbette devamında, küçük bir işletmeden böylesine sevilen bir marka değeri olmasına yol açacak ilerlemelerle devam etmiş, kurulumundan altı sene sonra ürün çeşitliliğine gitmiştir. Yani aslında o dönemde dahi insanların ne talep ettiğine ve dönemin yeniliklerine uyum sağlamıştır. Bu da normal olarak firmaya büyük başarılar getirmiş, çalışma prensipleri içerisinde başarı ile devam etmelerini sağlamıştır.

Davetiye Tercihlerinizde Uzman Bir Yardımcı!

Düğün dönemlerimizde, düğün davetiyesi seçimleri ile ilgili birçok konuda olduğumuz gibi kararsız kaldığımız zamanlar olmaktadır. Çünkü her yerde çok sayıda çeşitte davetiye bulunmamaktadır ve davetiyeler eğer alanında iyi bir markada değilseniz, birbirinin aynısı ve sıradandır. Buna bir de yüksek fiyat konusu dahil olunca beğendiğimiz ürünler bir kenara itilir ve uygun fiyatlı olanlardan tercih edilir.

İnci davetiye de bu konuda aslında kurtarıcı görevi görmektedir çünkü bu konudaki profesyonelliği, dönemin şartlarına uygun şekilde yüzlerce davetiye bulundurmasına neden olmuştur. Davetiyelerle ilgili olduğu gibi diğer ürünlerle de müşterilerini sevindiren firma, aynı zamanda da oldukça uygun fiyatlar barındırmaktadır.

Düğün Arifesinde Sizi Mutlu Edebilecek Adres!

Rahat, konforlu bir şekilde seçimlerimizi yaptıktan sonra satın alım işlemlerinde de herhangi bir endişe duymamız gerekmeyen, oldukça kolay bir biçimde ödemesini oluşturabileceğimiz firma, ödeme yapacağımız sırada olması gereken güvenlik önlemlerini de almıştır. Bunu da kart bilgilerimizi sadece bizim görebileceğimiz şekilde gizli tutarak sağlamıştır.

Satın aldıktan sonraki dönemde siparişlerinizi ülkenin her noktasına hızlı bir biçimde teslim etmeyi hedefleyen firma, kargo ücreti talebinde de bulunmamaktadır. Yani kargonuz bedava olarak gelmektedir. Tüm bunları da müşteri memnuniyeti için yapan İnci Davetiye, kendi alanında daha da ilerlemeye, gelişmeye devam etmekte, yurt içerisinde her alanda olduğu gibi yurt dışında da satışlarını yapmaktadır. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.