Genç Kız Uzun Abiye Elbiseleri

Uzun abiyelerin farklı kumaşlarla tasarımları dikkat çekiyor. Kışın kalın kumaşların yerini yazın tüllerin ve daha hafif kumaşların aldığını göreceksiniz. Bunun yanı sıra transparan detayları da ön plana çıkıyor.

Genç Kız Uzun Abiye Elbiseleri
Genç Kız Uzun Abiye Elbiseleri vadi

 

 

Uzun abiyelerin farklı kumaşlarla tasarımları dikkat çekiyor. Kışın kalın kumaşların yerini yazın tüllerin ve daha hafif kumaşların aldığını göreceksiniz. Bunun yanı sıra transparan detayları da ön plana çıkıyor. Özel tasarım abiye modelleri kapsamında da transparan seçimlerinin yoğunlukta olduğunu görüyoruz. Gövde ya da bacak bölgelerinin yanı sıra sırt için de transparanlar tercih ediliyor. Ya da straplez üzerinden göğüs dekoltesinin yaygın olduğunu görüyoruz. Ancak genel olarak straplezler üzerinden sunulan elbiselerin balık şeklinde olduğunu söylemeliyiz. Balık modellerin vücudun daha zarif bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Elbiseye uygun olarak seçmiş olduğunuz ayakkabılar sayesinde de hoş bir görüntü yakalamanız mümkün.

 

Asimetrik etek kesimleri de bir hayli dikkat çekiyor. Mesela önden arkaya doğru uzanan elbiselerin de genç kızlara bir hayli yakıştığı biliniyor. Seçimlerinizi yaparken bu tarz asimetrik modellere de göz atabilirsiniz. Beylikdüzü abiye modelleri üzerinden de sizlere sunulan daha yalın elbiselere bakabilirsiniz. Sade olmak adına süslemeleri daha az olan elbiseleri seçebilirsiniz. Transparan ya da dekoltelerin de çok fazla olmaması gerekecektir. Genç kızların vücut tiplerine uygun olarak sade modellerden yana tercih yapmaları öneriliyor. Son yılın modası olan yok gibi makyajlar sayesinde de oldukça hoş gözükeceksiniz. Sadece elbiselerin renk tonlarına bağlı olarak farklılık yaratabilirsiniz. Burada da pembe ile morların dikkat çektiğini belirtmek gerekiyor.

 

Taşlı Abiye Modelleri

 

Parlak taşlar ile süslenen abiye elbiselerin daha ağır bir yapıda olması söz konusudur. Ancak bazıları soft renkler üzerinden işlendiği için hoş gözüküyor. Koyu renklerde ise parlak taşların abartılı durduğunu göreceksiniz. Taşların yerini son zamanlarda dantellerin aldığını görüyoruz. Dantel süslemeleri abiyelerin daha hoş bir hale gelmesini sağlıyor. Üstelik zarif bir görünüme kavuşmanız için de dantel süslemelerine yer vermeniz faydalı olacaktır. Abiye modelleri arasında dekolte detayları da önemlidir. Eskisi kadar dekoltenin ağırlıklı olduğu elbiselerin tercih edilmediğini de bilmelisiniz. Nitekim transparan elbiseler hala ilgi görüyor. Genç kızların daha çok yumuşak renkler üzerinden sade ve az dekolteli elbiseleri seçtiklerini de görüyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.