Gökhan Töre Beşiktaş'a Dönecek Ama Bir Şart Var !

Gökhan Töre Beşiktaş'a dönecek mi? Koşa koşa İngiltere'ye giden Gökhan Töre Beşiktaş'a geri dönebilir. Ama bunun koşulları var. Öyle kolay olmayacak. Zaten Fikret Orman da bu transferin sanıldığı gibi kolay olmayacağını ifade etti.

Gökhan Töre Beşiktaş'a Dönecek Ama Bir Şart Var !
Gökhan Töre Beşiktaş'a Dönecek Ama Bir Şart Var ! Serkan

Gökhan Töre'nin transferi ile sert pazarlık devam ediyor.

 

Baldırından sakatlığı bulunan ve şimdiye kadar yalnızca 8 maça çıkıp 469 dakika sahada kalan Gökhan'ın kiralık sözleşmesini erken sonlandırmak isteyen West Ham, Beşiktaş'ın kapısını çaldı ama Başkan Orman oyuncuyu iki şartla takıma kabul edeceklerini iletti.

"2.5 milyon Pound'luk kiralama bedelini kesinlikle West Ham'a geri ödemeyiz" diyen Orman, "Gökhan, Türkiye'ye dönmek istiyor. Eğer kiralama bedeli konusunda anlaşabilirsek, oyuncunun maaşını da West Ham öder" ifadeleriyle siyah-beyazlıların sözleşme fesih şartlarını ortaya koydu.

Haftalık 40 bin Pound kazanan Gökhan Töre şu ana kadar çıktığı maç başına 50 bin Pound kazanmış durumda. West Ham eğer Beşiktaş'ın şartlarını kabul ederse oyuncuyu göndermek için bundan çok daha ağır bir bedelin altından kalkmak zorunda kalacak.

KAYNAK GOAL

GÖKHAN TÖRE WEST HAM TRANFER FİKRET ORMAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.