Günde Ne Kadar Çalışır, Ne Kadar Nem Depolar?

Şap kurutma cihazı modellerinin tamamı gün içinde 24 saat çalışarak nem depolama teknolojisine sahiptir. Ancak cihazların depolama kapasitesi birbirinden farklıdır.

Günde Ne Kadar Çalışır, Ne Kadar Nem Depolar?
Günde Ne Kadar Çalışır, Ne Kadar Nem Depolar? vadi

 

Şap kurutma cihazı modellerinin tamamı gün içinde 24 saat çalışarak nem depolama teknolojisine sahiptir. Ancak cihazların depolama kapasitesi birbirinden farklıdır. Bu da kullanılacak alanın büyüklüğü ve kurutması hedeflenen nem oranı ile alakalıdır. Örneğin ev tipi bir nem alıcı ile inşaat alanlarında şap kurutma işlemi yapılamaz. Bu alanda kullanılmak üzere tasarlanan profesyonel cihazlar inşaat alanlarında her katta ve tüm kurutma uygulamalarında kullanılabilir. 30 litre nem depolama özelliğine sahip cihaz modelleri olduğu gibi 1500, 2000 veya 3000 litre nem depolama özelliğine sahip model seçenekleri de vardır. Örneğin son derece büyük bir otopark yapımında şap atma işleminden sonra kullanılacak cihaz modelinin nem depolama kapasitesi de yüksek olmalıdır.

Şap Kurutma Cihazlarına hangi Alanlarda İhtiyaç duyulur?

Tamamı ile inşaat alanları için tasarlanan tüm şap kurutma makinesi modelleri bu uygulamanın yapıldığı inşaat alanlarında kullanılabilir. Otopark, AVM, otel, konut, bina, iş yeri, sanayi ve endüstri tesislerinin yapımında da şap kurutma makinası ile hızlı ve sağlam bir kurutma yapılmış olur. Yaz kış inşaat alanlarında işin devamını sağlayan cihazlar prestije önem veren tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Cihaz bir kattan diğer kata kolayca taşınabilir. Büyük tekerlekleri sayesinde merdivenlerden kolayca diğer katlara götürülüp aynı performansta kullanılabilir. Enerji tasarruflu olarak tasarlanan cihazlar kullanım süresi boyunca fazla maliyet gerektirmez

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.