Hem Kaliteli He Ucuz GömlekAnchor

Gün içerisinde kadın ve erkeklerin en çok tercih ettiği kıyafetlerden bir tanesi olan gömleklerin kalitesini belirleyen en önemli unsur kumaş türleri ve kesim kalıplarının biçimleridir.

Hem Kaliteli He Ucuz GömlekAnchor
Hem Kaliteli He Ucuz GömlekAnchor vadi

 

Gün içerisinde kadın ve erkeklerin en çok tercih ettiği kıyafetlerden bir tanesi olan gömleklerin kalitesini belirleyen en önemli unsur kumaş türleri ve kesim kalıplarının biçimleridir. Günümüzde birçok erkek kesim kalıpları genelde dar olan ve slim fit diye adlandırılan gömlekleri tercih etseler de bu bazen çok hoş olmayan görüntülere sahne olabiliyor. Özellikle göbek bölgesinde yağlanma ve omuzlarının dar olması bir bireyin üzerinde slim fit kalıplı gömleklerin hoş durmasını sağlamaktadır. Kaliteli gömlek hakkındaki bir diğer önemli yanlış yargıda kaliteli gömleklerin sadece pahalı gömlekler olduğunu düşünmektir. Ucuz gömlek denildiğinde akla kalitesi olmayan ve değersiz olan gömlekler gelse de, bir gömleğin kalitesini belirleyen en önemli unsur kumaşın türü olmaktadır. Ülkemizde lüks düğün kategorisinde satış yapan birçok İsviçre ve Amerikan firması 250 liranın daha üzerinde gömlekleri insanlarımıza satıyor. Bununla birlikte kumaşın türü son derece kalitesiz olduğundan dolayı gömlekler kısa süre içerisinde konforsuz bir kullanım ve terlemeden dolayı bazı problemler ortaya çıkartıyor. Ucuz gömlek ve kaliteli kumaşı bir arada bulabileceğiniz birçok gömlek üreticisi ülkemizde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yüzde yüz pamuklu iplikten üretilmiş olan ucuz gömlek tasarımları doğru bir kesin kalıbından geçtiğinde 250 liranın çok daha altında fiyatlara rahatlıkla alınabilir. Aynı zamanda pamuklu kumaşlar kullanıldığı için vücudunuzu rahatlatacak ve telli etmeyecektir tasarımına sahip olacaktır.

 Ülkemizde gömlek konusunda tercih gerçekleştirilirken yapılan en büyük yanlışların başında pahalı gömleklerin kaliteli olduğuna dair oturmuş olan algı vardır. Maalesef birçoğumuz alışveriş gerçekleştirdikten sadece televizyonda reklamlarını gördüğümüz şirketleri güveniyoruz. Ucuz gömlek gördüğümüz zaman gömleğin kalitesiz olduğunu düşünüyoruz ve kumaşının türüne ya da kesiminin biçimine bile bakma gereği duymuyoruz. Bir gömleğin kaliteli olup olmamasını sağlayan etkilerinin neler olduğunu bilmediğimizden dolayı gömlek seçimlerinde bize dayatılan popüler kültür pazarlaması olan ürünleri almak zorunda bırakılıyoruz. Ucuz gömlek gördüğünüz zaman eğer ki yüzde yüz pamuklu iplikten üretilmişe ve kesimi üzerinizde tam olarak oturuyorsa gömleği satın almalısınız. Çünkü bir gömleği kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellikler bunlardır. Satın almak istediğiniz gömlek pamuklu kumaşlardan yapılmış olması sizlerin rahat bir şekilde o gömlekler içerisinde günlük işlerinizi yapabilmenizi sağlar. Aksi takdirde naylon kumaştan yapılmış vücudumuzu nefes aldırmayan fakat fiyat olarak da son derece yüksek gömlekleri almaya mecbur kalırsınız. Ucuz gömlek modelleri ya da pahalı gömlek devrede gömleğin kumaşının türüne ve kesiminin yerine bakarak gömlek tercihlerinizi gerçekleştirirsiniz daha doğru bir alışveriş yapmış olursunuz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ