Hem Kaliteli Hem Uygun Fiyatta Okul Kıyafeti Nereden Alınır?

Kaliteli ve ekonomik okul kıyafetleri almak günümüz şartlarında pek kolay değildir. Hem kaliteli hem de ekonomik okul kıyafeti bulmak firmamıza gelene kadar aileleri oldukça zorlayacaktır.

Hem Kaliteli Hem Uygun Fiyatta Okul Kıyafeti Nereden Alınır?
Hem Kaliteli Hem Uygun Fiyatta Okul Kıyafeti Nereden Alınır? vadi

 

Okul Kıyafeti Alış-Verişinde Avantajlar

 

 

Hem Kaliteli Hem Uygun Fiyatta Okul Kıyafeti Nereden Alınır?

 

 

Kaliteli ve ekonomik okul kıyafetleri almak günümüz şartlarında pek kolay değildir. Hem kaliteli hem de ekonomik okul kıyafeti bulmak firmamıza gelene kadar aileleri oldukça zorlayacaktır. Bu anlamda biz yaptığımız işe ve ürettiğimiz ürünlerin kalitesine en baştan beri güveniyoruz. Bizim kalitemiz kumaşlarımızda kullandığımız kumaş cinsinin, kök boyaların ve teknolojinin bir sonucudur. Hangi kumaş kaliteli hangi kumaş kalitesiz hangi boya kanser riski taşır hangi boya taşımaz sorularının cevabı artık toplumumuzda iyiden iyiye biliniyor. Yine yalnızca değerli kumaş yada yalnızca kök boya kullanmak bir ürünün kalitesini tek başına ortaya çıkaramıyor. Bu sebeple kumaşa uygulanan teknolojilere değinmek gereklidir.

 

 

Kanal Teknolojisi

 

 

Üretmekte olduğumuz kaliteli ve ekonomik okul kıyafetleri ürünlerimizde kumaşlara kanal uygulaması yapıyoruz. Bu sayede soğuk havanın kumaş içerisine müdahale etmesine engel oluyoruz. Burada ki amacımız değerli öğrencilerin soğuğa karşı direnç göstermelerini sağlamak ve hasta olmalarına engel olmaktır. Soğuk hava kumaşa temas ettiği anda kanallar kapanır ve soğuyan hava vücuda etki edemez. Yada hava çok sıcak ise kanallar açılır ve vücut serin kalır.

 

 

Nano Teknoloji

 

 

Firmamız ürünleri olan kaliteli ve ekonomik okul kıyafetleri statüsünde Nano Teknoloji ile kıyafetin dış yüzeyi dış etkenlere karşı koruma altına alınır. Bunlardan birine örnek verilecek olursa: Yağmur yağdığında öğrenciler bazen çılgınlık yapıp yağmurda ıslanmayı tercih edebiliyorlar. Onların bu keyiflerine müdahale etmek her ne kadar imkansız gibi görünsede kumaşlarımızda kullandığımız Nano Teknoloji sayesinde yağmur suyu gibi sıvıları kumaşın içerisine almasına engel oluyoruz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.