Hızlı Geçiş Sistemi

HGS(Hızlı Geçiş Sistemi), otoban ve boğaz köprülerinden hızlı bir şekilde trafiğin akışını bozmadan ilerleyebildiğimiz bir sistemdir.

Hızlı Geçiş Sistemi
Hızlı Geçiş Sistemi Seobaz

HGS(Hızlı Geçiş Sistemi), otoban ve boğaz köprülerinden hızlı bir şekilde trafiğin akışını bozmadan ilerleyebildiğimiz bir sistemdir. Bu sistemin yardımıyla otomobilleri de beklemeden, otomatik olarak alınan para ile hızlı bir şekilde yola devam etmekteyiz. Bu otomatik geçiş sisteminin bizlere faydası, araçlarımızda uzayan kuyruklarda beklemeden hızlıca geçmemize olanak sağlar. Ve bunu da, otomobilin ruhsatı ve kendi kimliğimiz ile müracaat ederek aldığımız çipli kart ya da aracın üst kısmına yapıştırabildiğimiz etiketler aracılığı ile yapmaktayız.

 

Peki her geçişte alınan ücret bittiğinde ne olacak? Geçiş sırasında ücret kesilemezse geçiş fiyatı araç plakasına borç olarak yansıtılır. HGS yükleme işleminizi bakiyeniz bitmeden yapmalısınız. hgs bakiye yükleme işlemini hangi bankadan ya da PTT den aldıysanız oralardan ve OPET, SHELL istasyonlarından yapabilirsiniz. Hatta HGS yükleme işlemini otomatik olarak da yapabilirsiniz.

 

Geçiş sırasında ücret kesilemezse ne olur? Bu durumda geçiş ücreti aracınızın plakasına borç olarak yansıtılır. Bu borcu yine PTT veya kartı aldığınız banka aracılığı ile öğrenebilirsiniz ve bu yolla borcunuzu, hgs cezası ödeme işleminizi yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ