İbrahim Çolak ve Seray Filiz İçin En Mutlu Gün!

İbrahim Çolak ve Seray Filiz İçin En Mutlu Gün!
İbrahim Çolak ve Seray Filiz İçin En Mutlu Gün! vadi

 

Milli Jimnastikçi, Dünya Şampiyonu İbrahim Çolak nişanlandı. Nişanlısı, yüzme antrenörü Seray Filiz ile beraber olan nişan fotoğraflarını da sosyal medya hesabından duyuran İbrahim Çolak mutluluğunu sevdikleri ve sevenleriyle paylaştı. Oldukça güzel karelerin ve mutluluğun yüzlerinden okunduğu anları görebildiğiniz nişan içerisinde oldukça güzel dakikaların yaşandığı da görülebiliyordu.

Dans ederken çekinilen bir fotoğrafı da paylaşımlarına ekleyen İbrahim Çolak nişanı ile ilgili paylaşımlarının altına açıklamalar da ekledi. Bu açıklamalar içerisinde de mutluluklarına giden yola kız isteme, nişan şeklinde devam ederken evliliğe doğru ilerlediklerini, bir adım daha atmalarının mutluluğu içerisinde olduklarını da belirtti. Ayrıca mutluluklarını kendileri ile paylaşan herkese de teşekkürlerini ileten İbrahim Çolak, mutlu gününü duyurdu.

Spor Camiasında Yeni Bir Nişan!

Seray Filiz ve İbrahim Çolak mutlu günleri ile ilgili paylaşımlarını sosyal medya hesaplarından paylaşırken aynı zamanda da yüzlerde tebrik mesajı da onlar için paylaşıldı. En güzel günlerden biri olarak hayatlarındaki bu güzel anı içerisinde nişan kurdelesini de Yılmaz Göktekin kesti.

Yılmaz Göktekin, Artistik Jimnastik Milli Takım Antrenörü, çifte mutluluklar diyerek attıkları adımda onlar için iyi dileklerde bulunanlar arasına da eklendi. Sevenleri ile dolu dolu, unutulmayacak bir nişan töreni yapan İbrahim Çolak ve Seray Filiz Çifti kendi içlerinde olan bu mutluluğu da herkesle paylaşmanın heyecanını paylaştılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.