ISO Baş Denetçi Eğitimleri

Günümüzde giderek yaygınlaşan uluslararası ticaret aynı zamanda belli standartların oluşturulmasına da olanak sağlamıştır.

ISO Baş Denetçi Eğitimleri
ISO Baş Denetçi Eğitimleri Seobaz

Günümüzde giderek yaygınlaşan uluslararası ticaret aynı zamanda belli standartların oluşturulmasına da olanak sağlamıştır. Bu nedenle 1946 Cenevre de kurulan Uluslararası Standardizasyon Teşkilatı belgeleri firmalar açısından önem taşımaktadır. Çağımızın bilgisayar çağı olması nedeniyle son dönemlerde ISO 27001 Kurumsal Bilgi güvenliği standardizasyonu firmalar için önemini giderek arttırmaktadır. Kurumsal bilgi güvenliği aynı zamanda kurumların bilgi varlıklarının tespiti ve zafiyetlerinin belirlenmesi ile birlikte istenmeyen sonuçlar doğmasının önüne geçmeyi amaç edinmektedir. 2015 yılında hizmete giren BEK danışmanlık firması eğitim ve belgelendirme sektörüne canlı ve dinamik yapısıyla hızlı bir giriş yapmıştır.

Özellikle ISO 27001 danışmanlık sertifikası gibi son dönemlerde gittikçe talep gören bu belgenin alınmasında ve bunun gibi birçok belgenin eğitim ve danışmanlığı konusunda firmalara hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra onaylı ISO baş denetçi eğitimi ile de sektöründe dikkatleri üzerine çeken hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Sizde bu belgelere sahip olmak istiyorsanız bekdanısmanlık.com.tr üzerinden firma ile ilgili iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ