Kadınları Baştan Çıkartan Sakal Modelleri

Bayan için yüz güzelliği ne ise erkek içinde yüz güzelliği o kadar önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bakımlı, seksi, çekici ve karizmatik bir görüntüye sahip olmak isteyen erkekler için en önemli ve göze çarpan aksesuar sakallarıdır

Kadınları Baştan Çıkartan Sakal Modelleri
Kadınları Baştan Çıkartan Sakal Modelleri vadi

Bayan için yüz güzelliği ne ise erkek içinde yüz güzelliği o kadar önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bakımlı, seksi, çekici ve karizmatik bir görüntüye sahip olmak isteyen erkekler için en önemli ve göze çarpan aksesuar sakallarıdır. Yapılan araştırmalarda da bayanların sakallı erkeklerden hoşlandığını ortaya koymaktadır. Sakallı erkeğin daha çekici, daha erkeksi ve cazibeli bir yapıya sahip olduğunu söyleyen bayanlar bakımlı sakallı erkeklere daha çok ilgi duymaktadır. Her dönem ve her yıl farklı sakal modelleri ile gündeme gelmeyi başaran erkek kesimi 2017 sakal modelleri ile de bayanların yüreklerini hoplatacağa benziyor.

Tarzınız Sakal Olsun

Geçmiş yıllarda uzun sakal bırakma modasının sona erdiği ve yeni modanın kısa ve düzenli sakal olduğunu sosyal çevremizde veya magazin ekranlarında rahatça görmekteyiz. Hal böyle olunca da erkekler yüz tiplerine ve saç yapılarına göre kendine hoş gelen, beğendiği sakal modelleri ile yeni imaj yapmanın yollarını aramaktadır. Farklı sakal modelleri ile tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak olan seçimi yaparak imajınızı tazelemek için bizi takip etmeye devam edin.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..