Kolaysa Sen Yap’da Bu Hafta!

TRT1’in sevilen programı ‘Kolaysa Sen Yap’ Cumartesi ve Pazar günü saat 17.30’da yeni bölümleri ile TRT1 Ekranında olacak.

Kolaysa Sen Yap’da Bu Hafta!
Kolaysa Sen Yap’da Bu Hafta! vadi

Yüzde yüz yerli format olarak geliştirilen ve ünlü sunucu Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı ‘Kolaysa Sen Yap’, 25 Şubat Cumartesi günü yedinci bölümü ve 26 Şubat Pazar günü sekizinci bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

 

Cumartesi ve Pazar günleri ana haber öncesi yayınlanan ‘Kolaysa Sen Yap’ da dikkat ve beceri gerektiren oyunlar oynanırken aynı zamanda yarışmacıların sorulan soruları cevaplanması isteniyor.

 

Yedinci Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 25 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak yedinci bölümünde, ‘’Bilen’’ ve ‘’Çınar’’ ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edeceğiz. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 7. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla Kaygan Zemin Sumosu, Balık Tutma, Streç Sarma oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde Boruyla Top Yakalama oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

 

 

Sekizinci Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 26 Şubat Pazar günü yayınlanacak sekizinci bölümü ‘’3 Kafadar’’ ve ‘’Patronlar’’ ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 8. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla Mekanizmalı Langırt, Balık tutma, Tık tık düşme oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde “Kafadan kafaya su” oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.