KRİZ BÜYÜYOR. GÖKHAN GÖNÜL VE MEHMET TOPAL KARŞI AKRŞIYA

ŞİMDİ DE MEHMET TOPAL VE GÖKHAN GÖNÜL KRİZİ

KRİZ BÜYÜYOR. GÖKHAN GÖNÜL VE MEHMET TOPAL KARŞI AKRŞIYA
KRİZ BÜYÜYOR. GÖKHAN GÖNÜL VE MEHMET TOPAL KARŞI AKRŞIYA Serkan

GÖKHAN GÖNÜL DERBİNİN ÖNÜNE GEÇTİ

Fenerbahçe-Beşiktaş maçı öncesi de, sonrası da futbol kadar konuşulan konu Gökhan Gönül’dü. Eski F.Bahçeli futbolcunun, Kadıköy’e gelip gelmeyeceği ile başlayan tartışma, Beşiktaş formasıyla çıktığı sahada gördüğü şiddetli tepki ile devam etti. Ancak bu kez işin içine bir F.Bahçeli futbolcu, Mehmet Topalda karıştı veya karıştırıldı.Maç sonunda Şenol Güneş'in açıklamaları Topla ile Gökhan Gönül'ü karşı karşıya getirdi.

NE DEMİŞTİ ?

Maç sonrası Gökhan Gönül’e seyircinin gösterdiği tepkinin sorulduğu Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Fenerbahçe’den bize gelmek isteyen başka oyuncu da vardı. Gelmedi. Şimdi onu alkışlıyorlar. Gelmiş olsaydı, ona da küfür edilecek miydi” dedi 

Bu sözler yorumcular tarafından gerginliğe sebep olduğu için eleştirildi. Bu kastedilen kişinin Mehmet Topal olduğu düşünülüyor. Bu duruma Topal tepki verdi.

 


HEM ŞAŞIRDI, HEM ÜZÜLDÜ

Şenol Güneş’in kastettiği oyuncunun Mehmet Topal olduğunu herkes biliyordu. Çünkü bu konu, transfer döneminde konuşulmuştu. Bu sözlerin hemen ardından sosyal medyada Gökhan Gönül’e mal edilen bir konuşma dolaşmaya başladı. İddiaya göre, Gökhan Gönül, Mehmet Topal’ın sahada kendisine sahip çıkmadığını söylemiş ve sitem etmişti.

Maç sonrası hakkında söylenenler Mehmet Topal’ı şaşırtmış ve üzmüştü. Yıllarca arkadaşlık yaptığı Gökhan Gönül’ün kendisiyle ilgili konuşup konuşmadığından emin olmak istedi. Arkadaşını aradı ve sordu:
İKİ DEFA YALANLADI

- Gökhan, bu dolaşan söylentiler doğru mu? Benim için bir şeyler söylemişsin...

- Kesinlikle doğru değil. Ne senin için, ne başkası için bir şey söyledim. Konuşulanların hepsi uydurma.

İki arkadaş bir süre daha sohbet edip konuşmayı bitirdi. Gökhan, söylentilerin iyice yayıldığını görünce, medyadan birkaç isme mesaj atıp yalanlama yaptı. Dün sosyal medya hesabından mesaj da yazarak, hiçbir açıklamada bulunmadığını belirtti.

BÜYÜK KULÜP İSTEDİ AMA GÖRÜŞMEDİK

Şenol Güneş’in Topal’ı ima ederek, “Bize gelmek istedi” sözleri gündeme otururken, olayın iç yüzünü araştırdık. Öncelikle şunu söyleyelim... Gökhan Gönül, daha geçtiğimiz sezon devam ederken, bazı gazetecilerle sohbetinde, “Ben, Mehmet Topal, Caner yarın Beşiktaş’a gidersek Beşiktaş’ın en önemli eksikleri giderilmiş olur” demişti. Mehmet Topal’ın takım değiştirmesi olayı ilk kez böyle gündeme gelmişti.

BEŞİKTAŞ’IN İDDİASI

Beşiktaşlılara göre, Mehmet Topal, transfer döneminde siyah beyazlı formayı giymeyi istedi. Topal cephesinde ise bunun doğru olmadığı belirtiliyor. Mehmet Topal’ın menajeri Batur Altıparmak, dün yaptığı yazılı açıklamada, oyuncusunun Fenerbahçe dışında hiçbir kulüple masaya oturmadığını belirtti.

 

mehmet topal gökhan gönül derbi şenol güneş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.