malatya escort kayseri escort etlik escort ankara escort porno istanbul escort antalya escort türk porno ankara escort travesti ankara partner

Künye

Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Tuğrul  DEMİR
Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com
Haber Müdürü
Selim KURTCAN
Selim@Trgundem.com

SİYASET
Haldun Okdemir
Haldun@Trgundem.com
GÜNDEM
Serkan PORTEL
Serkan@trgundem.com
DÜNYA
Mahmut Görgen
Mahmut@trgundem.com
SPOR
Vadi Sağdıç
Vadi@Trgundem.com


HUKUK DENIŞMANI
Av.A.Erdem Akyüz
erdemak@gmail.com

GECE EDİTÖRÜ
Nehir Kalmaz
Nehir@trgundem.com

REKLAM
Vadi SAĞDIÇ 
Vadi@Haberlermersin.com


FACEBOOK
https://www.facebook.com/trgundemcom

TWITTER
https://twitter.com/trgundem_com

İLETİŞİM
Adres: Cumhuriyet Mah 1612 Sok no 3 Yenişehir MERSİN
Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com


VERGİ NO  : Liman /8796588412
Gizlilik Politikası - Kullanım Sözleşmesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını Canlı İzle,Lig Tv İzle.. İDDİA TAHMİNİ