Lemina’nın Alternatifi Yok

Lemina’nın Alternatifi Yok

Lemina’nın Alternatifi Yok
Lemina’nın Alternatifi Yok vadi

Sezona iddialı bir kadro ile başlayan, ancak istediğini alamayan Galatasaray’da, devre arasından sonra iyi futbol sergilenmeye başlamış, ancak ardından gelen koronavirüs salgını sebebi ile liglere ara verilmişti. Lige verilen ara Galatasaray’a yaramamış ve tamamlanması gereken lig için geri dönüş yapıldığında, peş peşe iki maşta 5 puan yeşil çimlere bırakılmıştı. Bu da yetmezmiş gibi, sezon başından bu yana anlaşılmasına kesin gözü ile bakılan Mert Hakan Yandaş ezeli rakip Fenerbahçe ile anlaşınca, Galatasaray’da gözler transfere çevrildi. Bu konuda atılan ilk adım ise Fatih Terim’i memnun edecek gibi görünüyor. Transfer için Galatasaray’da Lemina gelişmesi haberi var.

 

 

 

Southampton da Sıcak Bakıyor

 

 

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Southampton’dan sezon başında 1 yıllığına kiralanan Lemina, Galatasaray’da gösterdiği performans ile taraftarın gönlünü kazandı. Melo tarzında bir futbolcu izlemeye hasret olan taraftar için mücadeleci, hırslı ve Galatasaray aidiyeti besleyen bir görüntü çizen Lemina, bu sebeple de kısa sürede beğeni kazandı. Ancak, sezonun beklenmedik gelişmeler ile tamamlanamaması, uzun süre ara verilmesi ve sonrasında yaşanan gelişmeler, Lemina’nın tekrar kiralanabilmesi için Galatasaray’ın şansını azaltıyordu. Buna karşın, Lemina’da Galatasaray’da kalmak isteyince, görünen o ki Southampton da bu duruma sıcak bakıyor.

 

 

 

Lemina’nın Alternatifi Yok

 

 

Sezon başında Steven N’Zonzi, Jean Micheal Seri ve Lemina tandemi ile sağlam bir ön libero hattı oluşturan Galatasaray’da, N’Zonzi disiplinsiz tavırların edeni ile kadro dışı bırakılmış ve devre arasında gönderilmişti. Jean Micheal Seri ise istenen performansı bir türlü sahaya yansıtamadı. Seri’nin de takımdan ayrılmasına kesin gözü ile bakılırken, bu bölgede Lemina’nın alternatifi olmayacak. Galatasaray önce Lemina, ardından da bir oyuncuyu daha bu bölgeye kazandırmak istiyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.