Misli.com Pankartı Sansüre Uğradı

Misli.com Pankartı Sansüre Uğradı

Misli.com Pankartı Sansüre Uğradı
Misli.com Pankartı Sansüre Uğradı vadi

Cuma gecesi oynanan, Beşiktaş ve Konyaspor’u karşı karşıya getiren mücadelede BeIN Sports tarafından yayın, akıllara durgunluk veren bir hâl aldı ve BeIN Sports Beşiktaşlı taraftarları çıldırttı. Maç boyunca, Beşiktaş’a pandemi sürecinde destek olmak adına verdiği sponsorluk teklifi üzerine, Misli.com’a ve buna bağlı olarak Beşiktaş’a sansür uygulanmasına sebep oldu. Konu ile ilgili sosyal medya ayağa kalkarken, maçı izlemek yerine eziyet çeken taraftarlar, tepkilerini sosyal medyada dile getirmekten çekinmedi.

Beşiktaş’ın Konyaspor’u konuk ettiği ve 3-0 galip geldiği müsabaka, Cuma akşamı İstanbul, Dolmabahçe’de oynandı. Vodafone Park’ta rakibini 3 gol ve oynadığı güzel futbol ile deviren Kara Kartal, bu maçı izleyen taraftarlara keyif verdi. Keyif vermesine verdi ama maç boyunca BeIN Sports tarafından uygulanan anlamsız sansür, pek çok Beşiktaşlıyı da çıldırttı. Zira maçta kameraların bulunduğu tribünün karşısında yer alan ve pandemi ile boş olduğu için Misli.com tarafından sponsor olarak serilen pankart, yayıncı grubun kameralarının anlamsız bir biçimde konuşlandırılmasına sebep oldu. Karşılaşma devam ederken, özellikle de Beşiktaş’ın ilk yarıda sol, ikinci yarıda ise sağ kanadı neredeyse izlenemedi.

 

 

 

Sosyal Medya Ayaklandı

 

 

Tribünde bulunan Misli.com pankartının sansürlenmesine anlam veremeyen Beşiktaşlı taraftarlar, maç içerisinde ve maç sonrasında BeIN Sports’a tepki yağdırdı. İlk yarı içerisinde Rıdvan Yılmaz, ikinci yarıda ise Jeremain Lens ve Gökhan Gönül’ün oynadığı kanadı adeta izleyemeyen taraftarlar ‘’Böyle yayıncılık olmaz’’, ‘’Skor görselini küçültün’’, ‘’Kameraları kaldırın’’, ‘’Kanattaki futbolcuları izleyemiyoruz’’ şeklinde pek çok paylaşımda bulundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.