Motobike Istanbul 2017

Messe Frankfurt Istanbul tarafından, 23 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek, Türkiye'nin lider uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı olan Motobike Istanbul, fuar öncesinde ilgi çekici bir etkinlikle basına tanıtılacak.

 Motobike Istanbul 2017
 Motobike Istanbul 2017 vadi

Messe Frankfurt Istanbul tarafından, 23 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek, Türkiye'nin lider uluslararası motosiklet, bisiklet ve aksesuarları fuarı olan Motobike Istanbul, fuar öncesinde ilgi çekici bir etkinlikle basına tanıtılacak. X Monster Girl ekibinin katılımı ile gerçekleşecek olan etkinlikte, fuar çekilişi sonrasında hediye edilecek Ducati, Bajaj, KTM ve SYM motosikletlerin yanı sıra Tetra ve Sedona bisikletler de sergilenecek. Fuarda gerçekleşecek yenilikler ve ilk kez düzelenecek olan Motobike Academy ile ilgili bilgilerin de sunulacağı basın fotoğraf çekimi organizasyonunda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Tarih: 21 Şubat 2017 Salı – Basın Fotoğraf Çekimi Organizasyonu

Saat:11:00

Yer: Topaz Restaurant Ömer Avni Mah., İnönü Cad. No:50, 34427 Gümüşsuyu/Beyoğlu/İstanbul

 

Messe Frankfurt Istanbul’un iletişim ajansı olarak basın ile ilgili tüm konu ve ihtiyaçlarınız için fuar günü bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.