Müziğin Yeni Prensi Erkan Aydar

Müzik piyasasına adım attığı günden bu yana birçok başarılı, popüler ve sevilen şarkıları sevenleri ile buluşturmayı başarmış koca bir yüreğe sahip Erkan Aydar yüreğinde yaşadığı aşkı, acıyı, sevdayı, özlemi ve hasreti harmanlayarak türkülerinde ve eserlerinde ortaya koymaya çalışan bir kişi olarak tanınmaktadır. Genç yaşta yakaladığı şöhret basamaklarına sağlam adımlar atarak kalıcı bir müzisyen olmak adına her geçen gün kendini yenilemekte, çağın gereklerine ve günümüz şartlarına uygun besteleri ve şarkıları ile elit bir hayran grubu tarafından yoğun ilgi gören bir kişi haline gelmiştir.

Müziğin Yeni Prensi Erkan Aydar
Müziğin Yeni Prensi Erkan Aydar vadi

Müzik piyasasına adım attığı günden bu yana birçok başarılı, popüler ve sevilen şarkıları sevenleri ile buluşturmayı başarmış koca bir yüreğe sahip Erkan Aydar yüreğinde yaşadığı aşkı, acıyı, sevdayı, özlemi ve hasreti harmanlayarak türkülerinde ve eserlerinde ortaya koymaya çalışan bir kişi olarak tanınmaktadır. Genç yaşta yakaladığı şöhret basamaklarına sağlam adımlar atarak kalıcı bir müzisyen olmak adına her geçen gün kendini yenilemekte, çağın gereklerine ve günümüz şartlarına uygun besteleri ve şarkıları ile elit bir hayran grubu tarafından yoğun ilgi gören bir kişi haline gelmiştir. ERKANAYDAR07

Gönüllerin Efendisi

Ailesiyle çıktığı gurbet yollarının son durağı olan İzmir’de okul hayatını tamamlayan sanatçı ilgi ve sevgi duyduğu müzik alanında yükselmek ve iz bırakabilmek adına gerekli şan, bağlama ve solfej derslerini alarak yeteneklerini geliştirmeye gayret etmiştir. Yıllar içinde çeşitli alanlarda aldığı görevleri ve yaptığı programları ile ses getirmeyi başaran Erkan Aydar yaptığı bestelere çektiği klipler popüler müzik kanallarında kendine yer edinmiştir. Sanatçı hakkında merak ettiğiniz her şeyi http://erkanaydar.com/ adresini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.