Orkid’in Desteklediği Milli Tenisçi İpek Soylu, Çiftlerde Yarı Finalde

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Orkid'in desteklediği Milli tenisçi İpek Soylu, Malezya'da düzenlenen WTA Alya Malaysian Open turnuvasında çiftlerde yarı finale yükseldi.

Orkid’in Desteklediği Milli Tenisçi İpek Soylu, Çiftlerde Yarı Finalde
Orkid’in Desteklediği Milli Tenisçi İpek Soylu, Çiftlerde Yarı Finalde vadi

Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'da düzenlenen WTA Alya Malaysia Open turnuvasında çiftler mücadelesinde İpek Soylu partneri Elise Mertens ile Shuko Aoyama-Yang Zhaoxuan çiftini 2-1 yenerek yarı finale yükseldi.
 

Çeyrek tur maçında Shuko Aoyama ve Yang Zhaxuan ile mücadele eden İpek Soylu ve Elise Mertens ikilisi ilk seti 6-2 kazandı. Aoyama-Yang çiftinin ikinci seti 6-3 almasıyla uzayan mücadelede, maç tie-break’ini 10-5 skor ile kazanan İpek-Mertens çifti yarı final maçında mücadele etmeye hak kazandı.

 

Orkid olarak, İpek Soylu’yu kuralları baştan yazan başarısı için tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

 

Orkid Hakkında

Orkid, Türkiye’de tüketiciye sunulan ilk hijyenik ped markası olarak, bu sektörün doğmasını ve markalaşmasını sağlamıştır. Ayrıca, 32 yıldır sektörde “liderlik” yapan marka olmuş; teknoloji, kalite ve iletişim alanında yenilikçi ve tüketici ihtiyacı odaklı yaklaşımıyla sektör normlarını belirlemiş ve düzenlediği sosyal sorumluluk kampanyalarıyla da sektörün büyümesinde rol oynamıştır. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan bir marka olarak, hayatın her noktasında gençlere ulaşmaya, onların sağlık ve eğitimi için projeler geliştirmeye büyük önem vermektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 kente sarı kodlu uyarı
12 kente sarı kodlu uyarı
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..
‘Duayen’ gazeteci Nazmi Bilgin zıvanadan çıktı: Şerefsizler! Hainler!..