Pupa’da Apple Ürünlerine ZUBİZU Ayrıcalığıyla Sahip Olun

Zengin içeriğiyle renkli, eğlenceli ve konforlu bir dünyanın kapısını aralayan ZUBİZU kullanıcıları, Türkiye’nin en yaygın Apple Premium Reseller’ı Pupa’da; iPhone, Mac, Watch, iPad ve tüm Apple aksesuarlarında yüzde 12’ye varan indirimle sahip oluyor.

Pupa’da Apple Ürünlerine ZUBİZU Ayrıcalığıyla Sahip Olun
Pupa’da Apple Ürünlerine ZUBİZU Ayrıcalığıyla Sahip Olun vadi

 

 

Farklı yaşam tarzlarına uygun birçok alanda kişiye özel öneri ve içerikler paylaşan mobil uygulama ZUBİZU, kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklara Türkiye’nin en yaygın Apple Premium Reseller’ı Pupa iş birliği ile devam ediyor. ZUBİZU kullanıcılarına kampanya kapsamında; tüm iPhone’larda yüzde 3 indirim, Mac, Watch ve iPad ürün gruplarında yüzde 8 indirim ve tüm aksesuarlarda yüzde 12 indirim ayrıcalığı sunuluyor.

 

Kurumsal ve bireysel tüm Apple kullanıcılarına hizmet veren, 7 şehirdeki 11 mağazası ve 8 şehirdeki 10 yetkili servisi ile Türkiye’nin en yaygın Apple Premium Reseller’ı olan Pupa Bilişim’in seçili Apple ürünlerinde ZUBİZU kullanıcılarına özel gerçekleştirdiği kampanya 19 Mart’a kadar devam edecek.

 

İstanbul, Bursa, İzmir, Eskişehir, Samsun, Kayseri ve Gaziantep’te bulunan tüm Pupa mağazalarında geçerli olacak yüzde 12’ye varan indirim ayrıcalığından yararlanmak için yapılması gereken tek şey ZUBİZU kullanıcısı olmak.

 

 

ZUBİZU mobil uygulamasını Apple Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.