RHYE CAPPADOX’TA

Müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava etkinlikleri gibi farklı disiplinleri bir araya getiren Cappadox’ta bu yıl Rhye sahne alacak. Katılımcıların içine işleyecek bir ses ve farklı enstrümanların uyumunu, Kapadokya’nın ilham veren coğrafyasında yakalayacak.

RHYE CAPPADOX’TA
RHYE CAPPADOX’TA vadi

 

Müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava etkinlikleri gibi farklı disiplinleri bir araya getiren Cappadox’ta bu yıl Rhye sahne alacak. Katılımcıların içine işleyecek bir ses ve farklı enstrümanların uyumunu, Kapadokya’nın ilham veren coğrafyasında yakalayacak.

Rhye, duyguları harekete geçiren görüntülerden oluşan sofistike müzik videoları ve akılda kalıcı sesiyle dikkatleri üzerine çekti. İnternette yayınlanan The Fall ve Open videolarıyla milyonların beğenisini kazanan Rhye, eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan ilk albümü Woman’ı 2013 yılında yayınladı. Albüm, R&B etkileri taşıyan müzikal alt yapısında başarılı şarkı sözleri, nefes kesici vokalleri ve heyecan verici ritimleri birleştiriyor.

Şarkılarını başarılı müzisyenlerden oluşan bir grupla canlı performanslara taşıyan Rhye, dünya çapında Coachella ve Pitchfork gibi festivallerde sahne aldı. Grup, şu anda yeni müzikal çalışmalarını sürdürüyor.

Bu yıl 18 – 21 Mayıs 2016 tarihleri arasında "Dünyadan Çıkış Yolları" teması altında üçüncüsü düzenlenen Cappadox, Volkswagen ana sponsorluğunda Kapadokya'nın özel doğasında gerçekleşiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Kaptan Galatasaray’ı Yalnız Bırakmıyor
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.
Seramiksan, bu hafta deplasmanda Beşiktaş ile karşılaşıyor.